- دسته‌بندی نشده

سرانجام به‌روزرسان Celeste Chapter 9: Farewell در دسترس قرار گرفت | کاملا رایگان

سرانجام به‌روزرسان Celeste Chapter 9: Farewell در دسترس قرار گرفت | کاملا رایگان

سرانجام به‌روزرسان Celeste Chapter 9: Farewell در دسترس طرفداران قرار گرفت که کاملا رایگان است و داستان آن پس از ماجراجویی اصلی سلست (Celeste)، در محیط‌هایی جدید و متنوع جریان دارد. همچنین ویژگی‌های جدیدی نیز به بازی اصلی اضافه شده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

این به‌روزرسان تعداد ۱۰۰ مرحله‌ی جدید را معرفی می‌کند که شامل چالش‌های فراوان، داستان و مدت زمان ۴۰ دقیقه موسیقی جدید است. همچنین، این به‌روزرسان برای تمام کاربران پلتفرم‌های مقصد این بازی در دسترس قرار دارد.

اگر هنوز مرحله‌ی ۹ برای شما آزاد نیست، بایستی به‌روزرسان Celsete Chapter 8: The Core را به اتمام رسانید. همچنین این اقدام با جمع‌آوری منابع کریستال هارت (Crystal Heart) در مراحل B-Side آسان‌تر می‌شود. همچنین شما می‌توانید برای راحتی کار خود، حالت Assisst را نیز فعال کنید تا به سرعت به مرحله‌ی ۹ دسترسی پیدا نمایید.

بازی Celeste در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «کوهستان،مشکلات…» به قلم مهدی رحیمی را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *