- دسته‌بندی نشده

ساخت دنباله‌ی بازی Celeste فعلا در دستور کار قرار ندارد

ساخت دنباله‌ی بازی Celeste فعلا در دستور کار قرار ندارد

آقای مت ثورسون (Matt Thorson)، نویسنده و طراح بازی Celeste، در جدیدترین صحبت‌های خود اعلام کرد که ساخت دنباله‌ی این عنوان فعلا در دستور کار آن‌ها قرار ندارد.

وی در مصاحبه با وب‌سایت IGN اظهار داشت:

ما در واقع نمی‌خواهیم دنباله‌ای برای بازی Celeste بسازیم. شاید در آینده نظر خود را تغییر دهیم، اما در حاضر ساخت دنباله در دستور کار ما قرار ندارد. ما بیشتر علاقه داریم تا چیز جدیدی را برای نسخه‌ی بعد بسازیم.

آقای ثورسون در ادامه به بسته‌ی الحاقی جدید این بازی با عنوان Chapter 9: Farewell اشاره کرد و توضیح داد که در این بسته‌ی الحاقی، به‌روز‌رسان و محتوای جدیدی قرار دارد. این بسته‌ی الحاقی به زودی برای همه‌ی پلتفرم‌های موجود منتشر خواهد شد. در این بسته‌ی الحاقی، ۱۰۰ مرحله‌ی جدید به بازی اصلی اضافه خواهد شد. همچنین یک بخش جدید داستانی، ۴۰ دقیقه موسیقی جدید و چندین آیتم جدید در این بسته‌ی الحاقی وجود دارد.

وی در ادامه گفت:

ما می‌خواهیم با مخاطبان خود شفاف باشیم. ما فقط قادر هستیم این بسته‌ی الحاقی را به صورت رایگان عرضه کنیم؛ چرا که ما در حال حاضر در یک موقعیت خوبی هستیم و این در واقع منطقی نخواهد بود که در آینده از هر سازنده‌ای، از جمله ما، چنین چیزی (عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی رایگان) انتظار برود.

بسته‌ی الحاقی Chapter 9: Farewell در روز ۱۸ شهریورماه سال جاری (۹ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی Celeste در حال حاضر برای پلتفرم‌های ذکر شده در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «کوهستان،مشکلات… | نقد و بررسی بازی Celeste» مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *