- دسته‌بندی نشده

در کنار بخش داستانی ماموریت‌های بسیاری در بازی Ghost Recon: Breakpoint قرار دارند

در کنار بخش داستانی ماموریت‌های بسیاری در بازی Ghost Recon: Breakpoint قرار دارند

کمتر از ۲۰ روز دیگر به انتشار بازی Ghost Recon: Breakpoint باقی مانده و بسیاری از بازی‌بازان منتظر تجربه‌ی این عنوان هستند. یکی از مواردی که در اغلب عناوین شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) قرار دارد، وجود محتوای مختلف در این بازی‌ها است. تقریبا در بیشتر بازی‌های این شرکت، یک دنیای بزرگ برای اکتشاف و کاوش، به همراه ماموریت‌ها و فعالیت‌های بی‌شمار وجود دارند که می‌توانند ده‌ها ساعت گیم‌پلی را ارائه دهند. بازی Ghost Recon: Breakpoint یک عنوان جهان باز دیگر از شرکت یوبی‌سافت است که به نظر می‌رسد ویژگی‌های ذکر شده را در خود دارد.

آقای اریک کوزیان (Eric Couzian)، کارگردان خلاق بازی Ghost Recon: Breakpoint، در گفتگو با وب‌سایت GameCrate توضیحاتی را در خصوص این عنوان ارائه داد. وی اشاره کرد که بازی‌بازان می‌توانند انتظار ماموریت‌های مختلفی را در کنار ماموریت‌های داستانی و اصلی داشته باشند.

وی اظهار داشت:

خط‌های داستانی بسیاری در بازی وجود دارند. داستان اصلی بازی در مورد شخصی به نام Cole D. Walker که دشمن اصلی شما است و همان‌طور که می‌دانید نقش آن را جان برنتال، بازیگر مشهور هالیوودی ایفا می‌کند. اما شما در عین حال ماموریت‌ها و فعالیت‌های جانبی دیگری نیز خواهید داشت که در آن می‌توانید با شخصیت‌های مختلفی در جهان بازی ملاقات کنید. همچنین گروه‌هایی وجود دارند که به شما ماموریت‌هایی می‌دهند که بسته به کاری که انجام می‌دهید، روابط شما با آن گروه‌ها تغییر خواهد کرد.

در کنار ماموریت‌های اصلی، ماموریت‌های بسیاری وجود دارند. مناطقی به نام Behemoth که در آن هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارند که شما می‌توانید با آن‌ها مبارزه کنید و پاداش‌های ارزشمندی را دریافت نمایید. همچنین رازها و معماهایی در بازی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را کشف کنید. کاروان‌هایی وجود دارند که می‌توانید به آن‌ها حمله کرده و منابع آن‌ها را به دست آورید. چیزهای بسیاری از جمله ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی در این بازی وجود دارد.

همچنین قرار است پس از انتشار بازی Ghost Recon: Breakpoint، محتوای مختلفی برای این عنوان عرضه شود.

بازی Ghost Recon: Breakpoint در تاریخ ۱۲ مهر ماه سال جاری (۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین قرار است در ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی این بازی برروی سرویس گوگل استیدیا منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *