- دسته‌بندی نشده

خشم جادوگر سفید | نقدها و نمرات بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

خشم جادوگر سفید | نقدها و نمرات بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

با نزدیک شدن به انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch نقدها و نمرات این عنوان نیز منتشر شده است. با گیمفا همراه باشید.

اگر با این بازی آشنا نیستید بد نیست بدانید که Ni No Kuni: Wrath of the White Witch عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی ژاپنی (JRPG) است که ابتدا در سال ۲۰۱۳ توسط استودیوی Ghibli و شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. شرکت بندای نامکو پس از استقبال بسیار خوب بازی‌بازان از این بازی، تصمیم به انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن با کیفیت و محتوای بیشتر افتاد. گفتنی است که استودیوی لول ۵ (Level 5) وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی مذکور را برعهده دارد.

حال به بررسی نقدها و نمرات این نسخه‌ی بازسازی شده می‌پردازیم:

Video Chums: 9/10

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch یکی از بهترین عناوین سبک نقش‌آفرینی ژاپنی تا به امروز بوده است. این بازی به خوبی یک داستان زیبا و یک گیم‌پلی لذت‌بخش را در یک دنیای جالب ترکیب کرده است.

The Game Machine: 9/10

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch برای افرادی که نتوانستند عنوان اصلی را بازی کنند، یک تجربه‌ی عالی خواهد بود.

PlayStation Universe: 9/10

این بازی یکی از زیباترین عناوین سبک نقش‌آفرینی ژاپنی بوده که به صورت ریمستر شده برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است. مطمئنا تجربه‌ی آن برای طرفداران این سبک ضروری خواهد بود.

Everyeye.it: 8.5/10

بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch یکی از عناوین جذاب و بسیار خوب در این سبک است و موفقیت این عنوان نشان‌دهنده‌ی این موضوع خواهد بود که عناوین سبک نقش‌آفرینی ژاپنی هنوز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند.

Push Square: 8/10

بدون شک این یک بازی بسیار خوب است که به خوبی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ اجرا می‌شود. این یک بازی بسیار عالی برای عاشقان سبک نقش‌آفرینی ژاپنی است.

Gaming Trend: 8.5/10

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Ni No Kuni: Wrath of the White Witch یک پورت بسیار خوب از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۳ است. این بازی به خوبی برروی نینتندو سوییچ اجرا می‌شود و تجربه‌ای لذت‌بخش برای طرفداران این سبک فراهم می‌کند.

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Ni no Kuni: Wrath of the White در روز جمعه ۲۹ شهریور سال جاری (۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *