- دسته‌بندی نشده

جهان بازی Dying Light 2 چهار برابر بزرگ‌تر از نسخه‌ی اول خواهد بود

جهان بازی Dying Light 2 چهار برابر بزرگ‌تر از نسخه‌ی اول خواهد بود

بازی Dying Light 2 اولین بار در رویداد E3 2018 معرفی گردید. چندی پیش، نمایشی از گیم‌پلی این بازی منتشر شد که در آن جهان، سلاح‌ها و مکانیزم‌های گیم‌پلی این عنوان نمایش داده شده بود. اخیرا، آقای پاول رولدر (Pawel Rohleder)، مدیر ارشد فناوری استودیوی تکلند(Techland)، در مصاحبه‌ای با Nvidia تایید کرد که جهان بازی Dying Light 2 چهار برابر بزرگ‌تر از نسخه‌ی اول آن خواهد بود.

وی توضیح داد که جهان بازی در این نسخه بسیار پیچیده‌تر است. در ادامه اشاره کرد که انتخاب‌ها و تصمیمات بازی‌باز برروی جهان بازی تاثیرگذار است.

وی اظهار داشت:

هر انتخابی که انجام می‌دهید، ممکن است برروی جهان بازی تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، ما باید در مناطق خاصی نسخه‌های مختلفی از نقشه را در این جهان بزرگ داشته باشیم؛ بنابراین چالش بزرگ‌تر می‌شود. همچنین این تغییرات که مبتنی بر انتخاب بازی‌باز هستند، در هوش مصنوعی بازی نیز منعکس خواهد شد.

در ساخت بازی Dying Light 2 از موتور گرافیکی C-Engine، که جزو فناوری داخلی استودیوی تکلند محسوب می‌گردد، استفاده شده است. بر اساس صحبت‌های سازندگان، این موتور گرافیکی برای عناوین اکشن ماجراجویی جهان باز و اکشن نقش‌آفرینی ایده‌آل خواهد بود.

بازی Dying Light 2 در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین عرضه‌ی بازی برای کنسول‌های نسل بعد نیز تایید شده است. برای اطلاعات بیشتر از بازی Dying Light 2 می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *