- دسته‌بندی نشده

توضیحات سازندگان در رابطه با تغییر سیستم انتخاب جنسیت در Cyberpunk 2077

توضیحات سازندگان در رابطه با تغییر سیستم انتخاب جنسیت در Cyberpunk 2077

سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) طی اقدامی عجیب، سیستم سنتی انتخاب جنسیت را در بازی Cyberpunk 2077 کنار گذاشته و طی آخرین مصاحبه‌ی مربوط به آخرین نمایش این بازی نیز، موضوع فوق را تائید کرده است.

طی استریم سال گذشته بود که با سیستم شخصی‌سازی شخصیت در بازی Cyberpunk 2077 آشنا شدیم اما طی نمایش جدید که دو روز پیش صورت گرفت، شاهد تغییری در این سیستم بودیم که به جای جنسیت شخصیت، شاهد قابلیت انتخاب کلاس در ابتدای بازی بودیم که به صورت کلی به دو کلاس تقسیم می‌شد. حال مارت جونکرز (Marthe Jonkers)، هنرمند بخش هنرهای مفهومی استودیوی سی‌دی پراجکت، طی مصاحبه‌ای اعمال این تغییرات را تائید کرده و از دلایل و نحوه‌ی اجرای این تغییرات اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته است. وی توضیح داد که سی‌دی پراجکت قصد دارد تا یک چیز بسیار فراگیر در جامعه‌ی امروزی را به کاربران و طرفداران Cyberpunk 2077 ارائه دهد.

سیستم شخصی‌‌سازی Cyberpunk 2077 را اگر در آخرین دموی منتشر شده از این بازی بررسی کنید، مشاهده می‌کنید که دچار تغییراتی شده است. برای مثال سیستم انتخاب جنسیت از بازی حذف شده است و شما نمی‌توانید جنسیت شخصیت خود را انتخاب کنید. شما نمی‌توانید در ابتدا بگویید که:(من میخواهم مذکر یا مونث باشم). شما حال می‌توانید بین انواع بدن‌ها هرکدام که دوست دارید انتخاب کنید. در واقع می‌خواهیم تا دست شما در خلق شخصیت کاملا باز باشد.

در واقع تکامل روحی، رفتاری و البته شخصیتی V در طول بازی بر اساس انتخاب‌های شما صورت می‌گیرد و دیگر خبری از انتخاب جنسیت در بازی نخواهد بود و شما می‌توانید بین انواع اشکال بدن یکی را انتخاب کرده و همچنین دو گزینه بین صدا مرد و زن در اختیار دارید که با ویرایش آن، می‌تونید بهترین صدا را برای شخصیت خود در نظر بگیرید. شما می‌توانید تمام موارد موجود در منوی شخصی‌سازی را با هم و بدون هیچگونه محدودیتی متصل کنید. جدا از موارد مربوط به شخصی‌سازی در بالا، شاهد شخصی‌سازی مواردی مانند خالکوبی، مدل مو و رنگ پوست نیز خواهیم بود.

حونکرز در ادامه اعلام کرد که سی‌دی پراجکت رد همیشه از بازخوردهای جامعه‌ی بازی‌بازان استقبال کرده و همچنین سعی دارد تا با استفاده از بازخوردهای ارسال شده از سوی طرفداران، تغییرات و بهینه‌سازی‌های بسیار عالی و کاربردی را در Cyberpunk 2077 اعمال کند.

با وجود نمایش دموی جدید، دوست داریم تا طرفداران نظرات خود را در رابطه با تغییرات و بهبودهایی که دوست دارند در Cyberpunk 2077 مشاهده کنند، با ما در میان بگذارند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴و اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و استدیا عرضه می‌گردد. همچنین می‌توانید آخرین دموی منتشر شده از این اثر را از طریق این لینک دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *