- دسته‌بندی نشده

تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter درباره‌ی آینده‌ی آن توضیحاتی را ارائه کرد | «اکشن» و «ارتباطات»

تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter درباره‌ی آینده‌ی آن توضیحاتی را ارائه کرد | «اکشن» و «ارتباطات»

تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter در پی موفقیت‌های بازی Monster Hunter World، توضیحاتی را درباره‌ی آینده‌ی این مجموعه ارائه کرد که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto)، تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Destructoid اظهار داشت که Monster Hunter World: Iceborne ممکن است اولین تجربه‌ی بازی‌بازان از این سری باشد و تیم توسعه دهنده هرگز خواهان ارائه‌ی روایتی عمیق در آن نبود. به علاوه، این بسته‌ی الحاقی بیشتر به شخصیت‌هایی که در دنیای آن معرفی شده‌اند می‌پردازد. ریوزو در خصوص آینده‌ی این مجموعه توضیح داد:

صرف نظر از موفقیتی که Monster Hunter World به دست آورد، ما تمرکز خود را بر دو چیز خواهیم گذاشت: اکشن و ارتباطات. من احساس می‌کنم که صرف نظر از هر پروژه‌ای که ما در آینده توسعه می‌دهیم، بنیان این مجموعه تغییر نخواهد کرد. همچنین ما مطلع شده‌ایم که طرفداران ما بسیار گسترده هستند و بسیاری از بازی‌بازان هنوز اطلاعی از این مجموعه ندارد. من عقیده دارم که رویکرد ما برای این مجموعه تغییر نخواهد کرد اما در کنار این موضوع، ما باید راهی را پیدا کنیم تا بازی‌بازان بیشتری را به آن جذب نماییم. رویدادهای بیشتر و سرگرمی‌های دیگری که منطبق با این مجموعه هستند مانند فیلم‌ها، از جمله مثال‌هایی هستند که می‌توانند به جذب مخاطبان بیشتری کمک کنند.

بازی Monster Hunter World و بسته‌ی الحاقی Iceborne در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند. شما می‌توانید نقدها، نمرات و لیست جامع تروفی‌های این بسته‌الحاقی را از نشانی‌های قرار گرفته مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *