- دسته‌بندی نشده

تصاویر منتشر شده از بازی Bully 2 صحت ندارند

تصاویر منتشر شده از بازی Bully 2 صحت ندارند

مثل اینکه طرفداران بازی Bully 2 باید ناامیدانه با خبری جدید و جدی و صحیح رو به رو شوند؛ تصاویری که از این بازی منتشر شد، صحت نداشتند!

اگر یادتان باشد، مدتی قبل تصاویری از نقشه‌ی بازی Bully 2 منتشر شد و توانست در فضای مجازی، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و حتی برخی از منابع، صحت این تصاویر را نیز تایید کردند، اما باید بگوییم که این تصاویر فقط توسط طرفداران این عنوان ساخه شده‌ بودند. تصاویری که منتشر شده بودند، مربوط به عمارتی به اسم Wintersmith بود و در قالب یک منوی واقعی بازی‌های راکستار گنجانده شده بود و دلیل اصلی اینکه بسیاری از کاربران به صحت این تصاویر مدعی شدند، این بود که در تصویر مربوط به نقشه‌ی عمارت Wintersmith، کلمه‌ی Social Club به چشم می‌خورد. همچنین به غیر از این تصویر که مربوط به نقشه‌ی عمارت مذکور است، تصویری دیگر نیز از این بازی منتشر شد که شخصیت اصلی بازی را در یک کلاه بیسبال در وسط خیابان و به صورت ایستاده نشان می‌داد.

این تصاویر توسط شخصی به اسم Felipe Borges ساخته و منتشر شده بودند و بلافاصله و پس از اینکه این تصاویر را منتشر کرد، در توییتر خود اعلام نمود که این تصاویر واقعی نیستند و چنین ابراز داشت:

ببخشید دوستان

این تصاویر همگی توسط من ساخته شده‌اند و با چیزی که انتظار دارید، مطابقت ندارند.

در جایی دیگر، سازندگان این بازی به این مورد اشاره کرده‌ و گفته بودند که روزی ما به صورت رسمی از این بازی رونمایی می‌کنیم و جعل‌کنندگان کنار خواهند کشید. یکی دیگر از کاربران نیز در زیر همان پست مربوط به راکستار نوشته است که «از این دنیا متنفرم»

هنوز هیچ خبر رسمی از سوی راکستار در مورد این بازی منتشر نشده است و همچنان باید منتظر بود و دید که در آینده چه اخبار دیگری منتشر خواهند شد. اگر از علاقه مندان به این بازی هستید، می‌توانید آخرین اخبار منتشر شده از آن را در این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *