- دسته‌بندی نشده

تصاویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد | آشنایی با برخی از شخصیت‌های بازی

تصاویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد | آشنایی با برخی از شخصیت‌های بازی

یکی ار مورد انتظارترین بازی‌ها، عنوان Cyberpunk 2077 است. تا به حال اخبار و شوایع بسیاری از این بازی منتشر شده و با بسیاری از کاراکترها و شخصیت‌ها و فضاسازی بازی آشنا شده‌ایم. حال سازنده‌ی این بازی، تصاویری جنجال و جدید را از کاراکترهای این بازی منتشر کرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

شرکت سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 تصاویری از زاویه‌ی سوم شخص کاراکترها را منتشر کرد و مسلماً این مورد، یکی از چیزهایی می‌باشد که شما دنبال آن می‌گردید. همانطور که قبلاً مطلع شدیم، اکثریت صحنه‌های این بازی به صورت اول شخص خواهد بود و در صحنه‌های بسیار معدودی، از زاویه‌ی سوم شخص بهره خواهد برد. بسیاری از بازی‌بازها از اینکه قرار است شخصیت‌های این بازی را افراد بسیار تنومند تشکیل دهند، خوشحال نیستند و می‌خواهند بیشتر اوقات خود را با شخصیت V بگذرانند.

کمپانی CD Projekt RED تصاویر جدیدی را از شخصیت‌های این بازی با محوریت ۳ کاراکتر منتشر کرد که در زیر می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در میان این کاراکترها، یک پزشک ناشناس، یک مأمور Militech به اسم Meredith Stout و یک تعمیرکار به اسم Dexter Deshawn دیده می‌شود. این شرکت برای اینکه بهتر با این شخصیت‌ها آشنا شوید، از جهات مختلفی، از این کاراکترها تصویر منتشر کرده‌است. شما می‌توانید تصاویر را در زیر مشاهده کنید (برای بهتر دیده شدن تصاویر بر وری آنها کلیک کنید).

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند. همچنین شما می‌توانید موسیقی‌های منتشر شده از این بازی را از بخش موسیقی گیمفا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *