- دسته‌بندی نشده

تریلر نسخه‌ی بتای بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

تریلر نسخه‌ی بتای بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به آرامی بازی‌بازان را با بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare آشنا می‌سازد و حالا در همین راستا، قرار است نسخه‌ی بتای بخش چندنفره‌ی این بازی به زودی منتشر شود که در ادامه به مرور تریلر مربوط به آن خواهیم پرداخت.

به تازگی از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare رسما رونمایی شد و در کنار حالت Gunfight که بازی‌بازان را در تیم‌های دو نفره در مقابل یک‌دیگر قرار می‌دهد، نقشه‌های متنوع و بزرگ آن نیز در معرض نمایش قرار گرفت. اکنون بازی‌بازان به زودی و در هفته‌ی جاری می‌توانند به تجربه‌ی آن‌ها در قالب نسخه‌ی بتا بپردازند و قرار است کسانی که این بازی را پیش‌خرید کنند، سریع‌تر از دیگران در کنسول پلی‌استیشن ۴ به آن دسترسی پیدا نمایند. این نسخه در ابتدا از تاریخ پنج‌شنبه، ۲۱ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کنسول پلی‌استیشن ۴ و سپس از تاریخ شنبه، ۲۳ شهریورماه (۱۴ سپتامبر) تا دوشنبه، ۲۵ شهریورماه (۱۶ سپتامبر) در دسترس تمامی پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت. همچنین مجددا این نسخه‌ی بتا به همراه قابلیت بازی میان پلتفرمی نیز از تاریخ پنج‌شنبه، ۲۸ شهریورماه (۱۹ سپتامبر) تا دوشنبه، ۱ مهرماه (۲۳ سپتامبر) در دسترس تمامی پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این عنوان را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *