- دسته‌بندی نشده

تریلرهای جدید بازی GreedFall سلاح و توانایی‌های آن را به تصویر می‌کشد

تریلرهای جدید بازی GreedFall سلاح و توانایی‌های آن را به تصویر می‌کشد

تنها چند روزی تا انتشار بازی GreedFall برروی پلتفرم‌های مختلفی باقی مانده است و حالا در همین راستا، استویدیوی اسپایدرز (Spiders) تریلرهای جدیدی را از این بازی منتشر کرده است که به سیستم مبارزات و توانایی‌های آن می‌پردازد.

بازی GreedFall تاکنون توانسته است توجه بازی‌بازان بسیاری را به خود جلب کرده و قرار است تا حدودی جای خالی عناوین نقش‌آفرینی استودیوی بایوور (Bioware) را پر کند. یکی از مواردی که به شدت برای طرفداران جالب‌توجه است، مکانیزم مبارزات و توانایی‌های گنجانده شده در آن است. در این تریلر توانایی‌های قدرتمند و در عین حال آهسته‌ی سلاح‌های مختلف بازی در معرض نمایش قرار می‌گیرد که بازی‌بازان قادر هستند توسط آن‌ها، ضربات محلکی را به دشمن وارد کنند. همچنین در کنار آن، سلاح‌های گرم و جادوهای متنوعی نیز به تصویر کشیده شد. داستان بازی نیر در جزیره‌ای به نام تیر فرادی (Teer Fradee) و همراه با ۵ فرقه‌ی مختلف روایت خواهد شد که آن‌ها می‌توانند بر اساس تصمیمات بازی‌بازان، دوست و یا دشمن باشند. همچنین همراهان این پنج فرقه نیز قادر هستند به شما ملحق شده و به جذابیت داستان بی‌افزایند.

شما می‌توانید تریلرهای منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی GreedFall به منظور عرضه در تاریخ سه‌شنبه، ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. شما می‌توانید برای آماده‌سازی خود نسبت به عرضه‌ی این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «معجزه در جزیره» و به قلم محمد آریامقدم را از طریق نشانی قرار گرفته مطالعه کنید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *