- دسته‌بندی نشده

برای طراحی ماموریت‌های جانبی Cyberpunk 2077 از یک تیم اختصاصی استفاده شده است

برای طراحی ماموریت‌های جانبی Cyberpunk 2077 از یک تیم اختصاصی استفاده شده است

بازی The Witcher 3 دارای ویژگی‌های خاصی بود. این عنوان در کنار ارائه‌ی یک داستان عالی و ماموریت‌های اصلی قوی، دارای ماموریت‌های جانبی با کیفیت بود که برخی از آن‌ها حتی از ماموریت‌های اصلی نیز به‌یادماندنی‌تر بودند. حال به نظر می‌رسد که استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) قصد دارد این کار را با بازی Cyberpunk 2077 انجام دهد و توجه بسیار زیادی به آن دارد.

آقای فیلیپ وبر (Philip Weber)، یکی از طراحان ماموریت‌های بازی Cyberpunk 2077، در جدیدترین اظهارات خود توضیح داد که پس از پایان ساخت بازی The Witcher 3، استودیوی سی‌دی پراجکت رد یک تیم بزرگ‌تر و کامل را برای طراحی وساخت ماموریت‌های فرعی و نیز فعالیت‌های اختیاری در بازی Cyberpunk 2077 ایجاد کرد. بر اساس گفته‌های وی، این موضوع چیزی است که بازی از آن بهره‌مند خواهد بود و همه‌ی این فعالیت‌ها خاص و منحصر به فرد هستند.

آقای وبر در گفتگو با وب‌سایت Gamespot اظهار داشت:

پس از اتمام ساخت The Witcher 3، ما یک تیم کاملا جدید را تشکیل دادیم تا برخی از محتویات شگفت‌انگیز را به دنیای بازی Cyberpunk 2077 اضافه کنیم. ما می‌خواستیم این کار را انجام دهیم. فعالیت‌های کوچکی در اطراف شهر وجود دارند، اما آن‌ها به روش خودشان جالب و منحصر به فرد هستند.

در ادامه، آقای مایلز توست (Miles Tost)، طراح ارشد مراحل بازی اشاره کرد که این فعالیت‌های جانبی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز خواهند بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *