- دسته‌بندی نشده

بازی eFootball PES 2020 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد

بازی eFootball PES 2020 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد

حدود یک هفته‌ی دیگر به انتشار بازی ورزشی eFootball PES 2020 باقی مانده و بسیاری از طرفداران و علاقه‌مندان به این سری منتظر تجربه‌ی آن هستند. حال به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدید این سری نیز برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد.

آقای لنارت بونزین (Lennart Bonzein)، مدیر برند PES، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت RealSport، اشاره کرد که شرکت کونامی (Konami) رابطه‌ی محکمی با نینتندو (Nintendo) دارد و اغلب عناوین آن‌ها برروی نینتندو سوییچ عرضه شده ، اما سری PES از این قضیه مستثنا شده است.

وی در این مورد اظهار داشت:

من واقعا نمی‌توانم در مورد نینتندو سوییچ صحبت کنم، تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که این کنسول را دوست دارم. من فکر می‌کنم یک کنسول شگفت‌انگیز است و واقعا از بازی کردن با آن لذت می‌برم. به عنوان یک شرکت، کونامی از سوییچ آگاه است. ما سال گذشته عنوان Bomberman را برای این کنسول عرضه کردیم و همچنین قرار است بازی Contra برای آن منتشر شود. در حال حاضر برای سری PES، تنها عرضه برروی سه پلتفرم اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است و اکنون برنامه‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌ی جدید این سری برای نینتندو سوییچ وجود ندارد.

بازی eFootball PES 2020 در تاریخ سه‌شنبه ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *