- دسته‌بندی نشده

اطلاعاتی از شخصیت‌های بسته‌های الحاقی Avengers منتشر شد

اطلاعاتی از شخصیت‌های بسته‌های الحاقی Avengers منتشر شد

شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) تا به امروز تریلرها و ویدئوهای مختلفی از بازی مورد انتظار خود یعنی Marvel’s Avengers در رویدادهای متنوع به نمایش گذاشته و توجه افراد زیادی را جلب کرده است. حال به تازگی استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics) اطلاعات بیشتری از محتویات و بسته‌های الحاقی پس از عرضه‌ی بازی Avengers منتشر کرده است.

تا به الان مشخص شده که هنگام عرضه‌ی بازی Avengers در کل با پنج عدد شخصیت قابل بازی دست و پنچه نرم خواهیم کرد. این بازی قرار است در کنار ارائه‌ی یک تجربه‌ی چندنفره به بازی‌بازان که به صورت آنلاین و اختیاری است، یک بخش تک‌ نفره با داستانی کامل را نیز به آن‌ها ارائه کند و شما با استفاده از این پنج شخصیت، قادر خواهید بود تا صحنه‌ها و لحظات جالبی را ایجاد کنید. در همین راستا، استودیوی سازنده اعلام کرده که به واسطه‌ی بسته‌های الحاقی متنوعی که پس از عرضه‌ی بازی Avengers در سال آینده در دسترس قرار خواهند گرفت، شخصیت‌های بیشتری در اختیار بازی‌بازان قرار خواهند داد تا بازی جذابیت خود را از دست ندهد. البته هنوز هویت این کاراکترها مشخص نشده و بسیاری از بازی‌بازان و کاربران مشتاقانه به دنبال جواب سوال‌هایشان در این راستا هستند.

گفتنی است که به تازگی استودیوی کریستال داینامیکس اعلام کرده شخصیت‌هایی که به واسطه‌ی بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌ها به بازی اضافه می‌شوند، تنها در ظاهر متفاوت نیستند بلکه هر یک از آن‌‌ها، علاوه بر اینکه با یک پوشش منحصر به فرد به بازی می‌آیند، از داستان و روش بازی خاصی نیز برخوردار هستند که می‌توانند مدت‌ها شما را به خود مشغول کنند. داستان‌های آن‌ها نیز درباره‌ی جایگاه و فعایت‌های آن‌ها در راستای حفظ دنیای خود است. رئیس استودیوی سازنده‌ی Avengers اینگونه بیان می‌کند:

ما به دنبال این هستیم تا بازی‌بازان و کاربران پس از مشاهده شخصیت‌ها و کاراکتر‌های پس از عرضه بگویند «وای، دقیقا همین استایل مبارزاتی برای شخصیت منتشر شده لازم بوده است». در همین راستا، نمی‌خواهیم که بگویند «اوه نه، این تنها یک تغییر پوشش در ظاهر شخصیت‌های x و y و z است.»

گفتنی است که هر یک از شخصیت‌های بازی Avengers از هدف‌های منحصر به فرد و خاصی برخوردار هستند و جذابیت بازی را چندین برابر خواهند کرد. ما می‌خواستیم تا بازی‌بازان و کاربران دقیقا همان حس و آرزویی که برای هر یک از کاراکتر بر اساس داستان و شخصیتشنان به دست می‌آورند را در انتها در کاراکترها ببینند.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند. در هر صورت به نظر می‌رسد شاهد یک عنوان بی‌نظیر و منحصر به فرد در صنعت بازی‌سازی باشیم.

در صورتی که علاقه‌مند هستید، می‌توانید مطلب مربوط به «قهرمانان گمنام | پنج قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید. همچنین شما می‌توانید دیگر اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این لینک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *