- دسته‌بندی نشده

استودیوی بایوور برنامه‌های مختلفی برای گسترش بازی Anthem در نظر دارد

استودیوی بایوور برنامه‌های مختلفی برای گسترش بازی Anthem در نظر دارد

به نظر می‌رسد استودیوی بایوور (Bioware) به دنبال گسترش و تکامل بازی Anthem است. آقای کیسی هادسون (Casey Hudson)، مدیر استودیوی بایوور، در جدیدترین‌های صحبت‌های خود تایید کرد که آن‌ها به دنبال گسترش و تکامل بازی Anthem هستند، اما در عین حال به این نکته اشاره داشت که این کار زمان خواهد برد.

وی در جدیدترین بیانیه‌ی خود در وب‌سایت بایوور اظهار داشت:

در چند هفته‌ی گذشته، ما در حال اضافه کردن یک رویداد فصلی جدید، به همراه مناطق، دشمنان، چالش‌ها و پاداش‌های به بازی Anthem در بخش Cataclysm بودیم. ما یک تیم بزرگ داریم که در شعبه‌های Austin و Edmonton برروی این بازی کار می‌کنیم. من می‌دانم کارهای بسیاری برای انجام دادن وجود دارد تا بتوانیم پتانسیل کامل Anthem را ارائه دهیم. ما برنامه‌هایی اساسی برای پیشرفت و بهبود بازی در نظر داریم، اما آن‌ها زمان خواهند برد. در حالی که تیم سازنده با دیدی عمیق‌تر برروی بازی کار می‌کند، آن‌ها به ارائه‌ی به‌روز‌رسانی‌ها و محتویات جدید ادامه خواهند داد. من به بازی Anthem اعتقاد دارم و دوست دارم در سال‌های آینده دنیای آن رشد و تکامل یابد. از صبر و حمایت‌های شما طرفداران بسیار سپاس‌گزارم. در عین حال ما به طور مداوم برروی گسترش و تکامل این بازی کار می‌کنیم.

آقای هادسون در ادامه اشاره کرد که استودیوی بایوور علاوه بر بازی Dragon Age 4، در حال کار برروی چند پروژه‌ی دیگر نیز است.

وی ادامه داد:

ما چند پروژه‌ی بزرگ دیگر در دست کار داریم. ای کاش می‌توانستم اطلاعات بیشتری از آن‌ها ارائه بدهم، اما در حال حاضر این پروژه‌ها محرمانه هستند. با این حال می‌توانم بگویم یکی از پروژه‌های بزرگ ما در شعبه‌ی Edmonton از استودیوی بایوور در دست کار است و در حال حاضر در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد.

بازی Anthem در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «سرود ناتمام | نقد و بررسی بازی Anthem» به قلم امیرمهدی نامجو مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *