- دسته‌بندی نشده

PAX West 2019 | بازی Homeworld 3 معرفی شد + تریلر

PAX West 2019 | بازی Homeworld 3 معرفی شد + تریلر

در جریان رویداد PAX West 2019، شرکت گیرباکس (Gearbox) و استودیوی بلکبرد اینتراکتیو (Blackbird Interactive) به طور رسمی بازی Homeworld 3 را معرفی کردند. Homeworld 3 دنباله‌ی سری مشهور Homeworld در سبک استراتژی همزمان است و سازندگان وعده‌ی بازگشت به ریشه‌های این سری را با یک داستان قوی، مبارزات کاملا سه بعدی و عناصر کلاسیک این سبک را داده‌اند.

اولویت اول تیم سازنده ارائه‌ی یک عنوانی است که از نظر موسیقی و بصری، حس یک بازی Homeworld را بدهد. استودیوی بلکبرد اینتراکتیو قصد دارد از مقیاس فضایی باورنکردنی و مبارزات این سری استفاده کند و داستانی قدرتمند را ارائه دهد. آقای پل راسکی (Paul Ruskay)، وظیفه‌ی آهنگسازسازی این بازی را برعهده دارد. Homeworld 3 می‌خواهد بهترین نبردهای کشتی‌های فضایی را در حالت کاملا سه بعدی نمایش دهد و علاوه بر این، بازی از حالت‌ها و گزینه‌های چندنفره نیز پشتیبانی خواهد کرد.

آقای کانینگهام (Rob Cunningham)، مدیر استودیوی بلکبرد، در این باره گفت:

بازی Homeworld 3 آخرین قسمت در نبردهای فضایی و حماسی است. این عنوان حالت و ویژگی سری Homeworld را در خود دارد و آن را به روشی کاملا مورد انتظار و دوست‌داشتنی ارائه می‌دهد. یک داستان گسترده وجود دارد که با برخی از پیچش‌ها، چرخش‌های جالب توجه و مکان‌هایی همراه است که من فکر می‌کنم موجب رضایت طرفداران قدیمی و جدیدل خواهد شد.

شرکت گیرباکس قصد دارد بازی Homeworld 3 را در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۲ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کند. این بازی در حال حاضر در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *