- دسته‌بندی نشده

Mortal Kombat 11 | تاریخ رونمایی از مبارزان باقی مانده‌ی Kombat Pack مشخص شد

Mortal Kombat 11 | تاریخ رونمایی از مبارزان باقی مانده‌ی Kombat Pack مشخص شد

تنها چند ساعت پس از رونمایی کامل از گیم‌پلی شخصیت Nightwolf، اقای اد بود (Ed Boon)، کارگردان بازی مبارزه‌ای و محبوب Mortal Kombat 11، زمان انتشار اطلاعات جدید از دیگر مبارزان بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این بازی یعنی Kombat Pack را مشخص کردند.

در جدیدترین پیام منتشر شده از سوی آقای اد بون در توییتر، بیان شده است که تریلر جدید مربوط به بسته‌الحاقی Kombat Pack در تاریخ ۳۰ مرداد ماه سال جاری (۲۱ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد باید انتظار حضور تمامی شخصیت‌های باقی مانده در بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Kombat Pack که تا به امروز نمایش داده نشده‌اند را در این ویدئوی جدید داشته باشیم. متن پیام منتشر شده توسط آقای بون به شرح زیر است:

برای کسانی که منتظر معرفی مبارزان بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی Mortal Kombat 11 هستند؛ ما برای شما یک تاریخ داریم. بی‌صبرانه منتظر هستیم تا شما شخصیت‌هایی که به جمع مبارزان بازی اضافه می‌شوند را ملاقات کنید.

علاوه بر دو شخصیت Spawn و Sindel، بسته‌ی الحاقی Kombat Pack شامل دو مبارز معرفی نشده‌ی دیگر نیز می‌شود. اگرچه آقای بروس کمپ‌بل (Bruce Campbell) شایعه‌ی حضور شخصیت Ash از سری Evil Dead در بازی مبارزه‌ای Mortal Kombat 11 را تکذیب کرده بود ولی بسیاری از هواداران هنوز مصرانه بر این موضوع تاکید دارند. در پایان اولین تریلر منتشر شده از بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Kombat Pack، صدای یک اره برقی به گوش می‌رسید که این موضوع باعث شد تا هواداران موضوع حضور Ash در بازی را مطرح کنند.

حدود یک هفته پیش از انتشار ویدئوی یاد شده و در تاریخ سه شنبه ۲۲ مرداد ماه (۱۳ آگست)، شخصیت Nightwolf در دسترس خریداران Kombat Pack قرار خواهد گرفت.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین مطالعه‌ی راهنمای «ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11» نیز به شما کمک می‌کند تا تمام ضربات تمام کننده‌ی بازی را برروی حریف خود اجرا کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم سعید آقابابایی با عنوان «و خون جاری خواهد شد…» را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *