- دسته‌بندی نشده

Gamescom 2019 | بازی Port Royale 4 معرفی شد

Gamescom 2019 | بازی Port Royale 4 معرفی شد

در جریان کنفرانس Gamescom 2019 اخبار و اطلاعات فراوانی از بازی‌های آینده منتشر شد که یکی از این بازی‌ها Port Royale 4 بود که ناشر و توسعه دهنده‌ی آن، با یک تریلر، این عنوان را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی معرفی کردند. بر اساس سخنان ناشر و توسعه‌دهنده‌ی بازی، این عنوان قرار است که در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ منتشر شود.

در طول جریان این کنفرانس، بازی Port Royale 4 توسط ناشر آن یعنی، Kalypso Media و توسعه‌دهنده‌ی عنوان، یعنی Gaming Minds Studios و با یک تریلر معرفی شد. شما در این بازی در نقش یک جوان و یک فرماندار بلند پرواز هستید که در سرزمین مستعمره زندگی می‌کند و تمام تلاش او برای این است که سعی کند قلمروی خود را گسترش دهد. شما کاربران عزیز می‌توانید در پایین تریلر مربوط به این بازی را تماشا و در صورت لزوم دانلود کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Port Royale 4 در سال ۲۰۲۰ بر روی کنسول‌های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و استدیوی Kalypso Media حق نشر بازی را بر عهده دارد و استدیوی Gaming Minds Studios کارهای مربوط به توسعه‌ی این عنوان را انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *