- دسته‌بندی نشده

Gamescom 2019 | از برنامه‌ی یوبی‌سافت برای این مراسم رونمایی شد

Gamescom 2019 | از برنامه‌ی یوبی‌سافت برای این مراسم رونمایی شد

بالاخره از برنامه‌ی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در مراسم Gamescom 2019 رونمایی شد.

بیایید صادق باشیم، اگر شرکت‌هایی مانند یوبی‌سافت نباشند، باید ۸ سال برای انتشار بازی‌های راک‌استار (Rockstar) و مدت زیادی برای عناوین ناتی‌داگ (Naughty Dog) صبر کنیم که در این صورت واقعا زجرآور است. در حقیقت، یوبی‌سافت در مدت زمان کم، تعداد بازی‌هایی زیاد با کیفیت بسیار بالا عرضه می‌کند که بسیار تحسین‌برانگیز است.

مدت زمان زیادی تا یکی از بزرگ‌ترین مراسم‌های صنعت بازی‌های ویدئویی باقی نمانده و امروز، برنامه‌ی کامل شرکت یوبی‌سافت برای این مراسم مشخص شده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، یوبی‌سافت با دست پر به این مراسم آمده و قصد دارد تا همگان را هیجان‌زده کند.

در ابتدا، شاهد دمویی از بازی Ghost Recon Breakpoint خواهیم بود که برای عموم آزاد است. در نتیجه، اگر قصد دارید تا به محل غرفه‌های یوبی‌سافت بروید، به هیچ وجه این فرصت را از دست نداده و حتما این بازی را امتحان کنید.

اگر تصور کرده‌اید که تنها به همین دمو باید قناعت کنید، اشتباه کرده‌اید. یک نسخه‌ی آزمایشی از پروژه‌ی جدید سری Watch Dogs نیز در این مراسم برای عموم قابل بازی است که شما می‌توانید از این مورد نیز لذت ببرید.

اگر از بحث دمو بگذریم، برای عناوینی همچون Just Dance 20 یا Brawlhalla محتویات جدیدی معرفی خواهد شد که بسیار جالب به نظر می‌رسند. البته نباید از بازی شوتر تاکتیکال بزرگ این شرکت یعنی Rainbow Six Siege نیز چشم پوشید. برای این بازی نیز محتویات جدید و تازه‌ای معرفی خواهد شد تا در ادامه این عنوان بتواند همانند گذشته به عملکرد موفقیت‌امیز خود ادامه دهد.

همچنین مدیر اجرایی این شرکت بیان کرده است که در این مراسم، بازی‌بازان می‌توانند به تکنولوژی آینده‌ی یوبی‌سافت و صنعت استریم نیز نگاهی بیندازند و تاثیر آن را بر عناوین این شرکت مشاهده کنند.

مراسم Gamescom 2019 از تاریخ سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ( ۲۰ آگست ۲۰۱۹) آغاز می‌شود . عموم کاربران می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۳۰ مرداد الی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ( ۲۱ الی ۲۴ آگست ۲۰۱۹) به سالن برگزاری رویداد Gamescom 2019 و غرفه‌ی شرکت‌های حاضر در این رویداد دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *