- دسته‌بندی نشده

Gamescom 2019 | از برنامه‌ی نینتندو در این مراسم رونمایی شد

Gamescom 2019 | از برنامه‌ی نینتندو در این مراسم رونمایی شد

نینتندو با دستی پر و محتویات زیاد برای انحصاری‌های درجه یک خود به مراسم Gamescom 2019 خواهد آمد.

در طی دو روز، نینتندو قصد دارد تا تریلرهایی از عناوینی که پیش از این معرفی کرده است، همانند Luigi’s Mansion 3 و The Legend of Zelda: Link’s Awakening نشان دهد. قطعا بازی‌بازان زیادی منتظر این عناوین هستند؛ بخصوص زمانی که صحبت یک نسخه از سری Zelda به میان بیاید. البته بازی جدید Astral Chain نیز نمایشی خواهد داشت. این بازی نیز به واسطه‌ی گیم‌پلی زیبا و سبک گرافیکی خیره‌کننده، بسیار مورد انتظار است.

تا به اینجا در رابطه با انحصاری‌های نینتندو صحبت کردیم ولی این تمام ماجرا نیست. یکی از بزرگ‌ترین و مورد انتظارترین عناوین برای کنسول نینتندو سوییچ، بازی The Witcher 3 است که در این مراسم شاهد تریلر گیم‌پلی این بازی خواهیم بود. بالاخره می‌توان مشاهده کرد که عظمت و بزرگی این بازی چگونه در سخت‌افزار نینتندو گنجانده شده است. از یاد نبریم که بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition نیز نمایشی خواهد داشت که این مورد نیز برای عده‌ای از بازی‌بازان بسیار هیجان‌انگیز است.

کسانی که به سراغ غرفه‌ی نینتندو بروند، می‌توانند بعضی از این عناوین را تجربه کنند. پس اگر برای ماجراجویی دوباره با گرگ سپید آماده هستید، مراسم Gamescom می‌تواند شروع خوبی برای هوادارن نینتندو و این سری باشد. همچنین بازی‌هایی همچون Daemon X Machina و Pokémon Sword & Pokémon Shield نیز در این مراسم قابل بازی خواهند بود.

هواداران رقابت و مسابقه نیز می‌توانند به سمت بازی Super Smash Bros. Ultimate بروند و در این عناون قدرت خود را در برابر دیگر بازی‌بازان آزمایش کنند. قابل ذکر است که تیم برگزارکننده‌ی مراسم The Game Awards نیز در مراسم Gamescom امسال حضور دارد و باید منتظر حضور دوباره‌ی جف کیلی (Geoff Keighley) برروی صحنه باشیم.

مراسم Gamescom 2019 از تاریخ سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ( ۲۰ آگست ۲۰۱۹) آغاز می‌شود . عموم کاربران می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۳۰ مرداد الی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ( ۲۱ الی ۲۴ آگست ۲۰۱۹) به سالن برگزاری رویداد Gamescom 2019 و غرفه‌ی شرکت‌های حاضر در این رویداد دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *