- دسته‌بندی نشده

کمیته‌ی دسته بندی استرالیا رده بندی سنی بازی DOOM 64 را مشخص کرد

کمیته‌ی دسته بندی استرالیا رده بندی سنی بازی DOOM 64 را مشخص کرد

به نظر می‌رسد که واقعاً به زودی شاهد بازگشت DOOM 64 خواهیم بود. اگر به خاطر داشته باشید، این بازی در طی QuakeCon امسال در وب‌سایت رده‌ بندی PEGI ظاهر شد. حال، تقریباً یک ماه پس از این اتفاق، شاهد نام این عنوان در وب‌سایت کمیته‌ی دسته بندی کشور استرالیا هستیم.

به گزارش Vooks.net، بازی DOOM 64 درجه‌ی سنی M را دریافت کرده و در دسته بندی «مولتی پلتفرم» قرار گرفته است. اگر با DOOM 64 آشنایی ندارید باید بگوییم که این بازی توسط میدوی گیمز (Midway Games) توسعه یافت و در سال ۱۹۹۷ به طور انحصاری برای کنسول نینتندو ۶۴ منتشر شد. برخلاف نام آن که ممکن است به یک پورت ساده از نسخه‌ی اول بازی اشاره کند، DOOM 64 در واقع دنباله‌ی مستقیم نسخه‌ی دوم سری محسوب می‌شود. همچنین باید اشاره کنیم که این عنوان تاکنون به پلتفرم‌های دیگری راه پیدا نکرده است.

شما می‌توانید تصویر صفحه‌ی این بازی را در ادامه مشاهده کنید:

حال با توجه به عرضه‌ی عناوین DOOM ،DOOM II و DOOM 3 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ و همچنین لیست شدن DOOM 64 در وب‌سایت‌های مربوطه، به نظر می‌رسد که بتسدا (Bethesda) قصد دارد تا تمام نسخه‌های قدیمی این سری محبوب را به کنسول‌های فعلی بیاورد. پس با این حساب به احتمال زیاد به زودی شاهد معرفی پورت DOOM 64 خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *