- دسته‌بندی نشده

پوشش زنده‌ی دومین کنفرانس اختصاصی گوگل با نام Stadia Connect ( به اتمام رسید)

پوشش زنده‌ی دومین کنفرانس اختصاصی گوگل با نام Stadia Connect ( به اتمام رسید)

هم‌زمان با آغاز رویداد Gamescom 2019، شرکت گوگل امشب دومین کنفرانس اختصاصی خود یعنی Stadia Connect را برگزار خواهد کرد. این رویداد به بازی‌هایی اختصاص دارد که برای کنسول شرکت گوگل یعنی گوگل استدیا عرضه خواهند شد. با گیمفا و پوشش زنده‌ی این رویداد همراه باشید.

با ظهور پدیده‌ پردازش ابری بازی‌های ویدئویی، شرکت گوگل نیز تصمیم گرفته تا معرفی پلتفرم استریم ابری خود با نام گوگل استدیا به رقابت با دو شرکت سونی و مایکروسافت بپردازد و برای معرفی کنسول خود رویداد اختصاصی با نام Stadia Connect را انتخاب کرده است. اولین رویداد اختصاصی این شرکت هم‌زمان با E3 2019 برگزار شد این شرکت اطلاعاتی از کنسول جدید خود با نام گوگل استدیا را به اشتراک گذاشت. حال گوگل قصد دارد تا امشب و هم‌زمان با Gamescom 2019، دومین کنفرانس اختصاصی خود در سال ۲۰۱۹ را نیز برگزار کند و بازی‌بازان را با این کنسول و بازی‌های آن بیشتر آشنا کند.

پوشش زنده با لایو بلاگ و تماشای کنفرانس Stadia Connect به صورت زنده

کنفرانس شرکت گوگل با نام Stadia Connect امشب راس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران آغاز می‌شود. در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت یوتیوب، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

شما می‌توانید به محض آغاز کنفرانس Stadia Connect آن را به‌صورت زنده مشاهده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *