- دسته‌بندی نشده

پخش زنده‌ی رونمایی از بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare

پخش زنده‌ی رونمایی از بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare

استودیوی اینفینیتی وارد اوایل امسال از نسخه‌ی جدید سری محبوب Call of Duty با نام رونمایی کرد که به نوعی یک ریبوت از این سری خواهد بود. چندی پیش استودیوی اینفینیتی وارد اعلام کرد که به زودی از بخش چند نفره‌ی این بازی رونمایی خواهد کرد و اکنون زمان آن فرا رسیده است و به مانند همیشه می‌توانید این برنامه را به صورت زنده از وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

سری Call of Duty و علی‌الخصوص نسخه‌های Modern Warfare به دلیل بخش داستانی جذاب و بخش چند نفره‌ی هیجان انگیز در میان بازی‌‌بازان، نسخه‌ای محبوب به شمار می‌رود. هنوز اطلعات و جزئیات کاملی از بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare در دسترس نیست و استودیوی اینفینیتی وارد قصد دارد تا در للایو استریم جدید خود به رونمایی از بخش چند نفره‌ی این بازی بپردازد.

زمان و ساعت برگزاری:

لازم به اشاره است که این برنامه دو قسمت دارد. در قسمت اول که راس ساعت ۲۱:۳۰ آغاز می‌شود، احتمالا شاهد انتشار تریلری برای معرفی بخش چند نفره‌ی بازی باشیم و سپس تعدادی از سازندگان با حضور در استودیو در رابطه با حالت‌های مختلف این بخش و ویژگی‌های جدید آن به گفتگو خواهند پرداخت. در نهایت نیز شاهد استریم طولانی مدت از گیم‌پلی بخش چند نفره‌ی بازی تا زمان شروع قسمت دوم برنامه خواهیم بود.

اطلاعات و جزئیات زیادی از قسمت دوم در دست نیست و شاید در این قسمت که راس ساعت ۱:۳۰ بامداد آغاز می‌شود، بار دیگر تریلر مربوط به بخش چند نفره‌ی بازی را شاهد باشیم و در ادامه سازندگان با حضور در استودیو به برخی سوالات در رابطه با بخش چند نفره پاسخ دهند.

در هر صورت به مانند همیشه، شما می‌توانید به محض آغاز این برنامه، آن را به صورت زنده از وب‌سایت گیمفا و از طریق پلیر سایت توئیچ مشاهده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *