- دسته‌بندی نشده

ویدئوی جدیدی از Marvel’s Avengers با محوریت شخصیت Captain America منتشر شد

ویدئوی جدیدی از Marvel’s Avengers با محوریت شخصیت Captain America منتشر شد

پس از نمایش گیم‌پلی بازی Marvel’s Avengers در رویداد Gamescom 2019، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) ویدئوی جدیدی از این عنوان، با تمرکز برروی شخصیت Captain America منتشر کرده است.

در حالی که مدت زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers در سال ۲۰۲۰ میلادی باقی‌ مانده است، انتظارات زیادی از این عنوان وجود دارد. با وجود اینکه اولین نمایش رسمی بازی در رویداد E3 2019 ارائه شد، شرکت اسکوئر انیکس قصد دارد تا انتشار این عنوان، نگاهی دقیق‌تر به قهرمانان Avengers بپردازد.

به دنبال نمایش گیم‌پلی بازی Marvel’s Avengers در Gamescom 2019، اسکوئر انیکس اولین ویدئو از چندین ویدئوی مرتبط با اطلاعات قهرمانان Avengers، این بار با تمرکز برروی شخصیت Captain America را منتشر کرده است. در این ویدئو، اطلاعات خلاصه شده‌ای در مورد مشخصات کلی این شخصیت، نام واقعی و همچنین ظاهر فیزیکی وی نشان داده می‌شود. سپس در این ویدئو مدل شخصیت و همچنین گیم‌پلی مبارزات Captain America در برابر دشمنان نمایش داده می‌شود. گفته شده است که مدل شخصیت‌ها با گذشت زمان بهبود خواهند یافت. در این ویدئو مدل شخصیت Captain America کاملا خوب به نظر می‌رسد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد. در صورتی که علاقه‌مند هستید، می‌توانید از طریق وب‌سایت گیمفا، مطلب مربوط به «قهرمانان گمنام | پنج قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» را مطالعه بفرمایید.

در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به شخصیت Captain America را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *