- دسته‌بندی نشده

نینجا توییچ را رها کرده و به میکسر می‌پیوندد

نینجا توییچ را رها کرده و به میکسر می‌پیوندد

در اقدامی ناگهانی، آقای تایلر بلوِنز (Tyler Blevins) که با نام نینجا (Ninja) شناخته می‌شود و یکی از معروف‌ترین استریمرهای سرویس توییچ (Twitch) به حساب می‌آید، در بیانیه‌ای اعلام کرد که وی این پلتفرم را رها کرده و از این به بعد تنها برروی میکسر (Mixer)، سرویس استریم مایکروسافت، به کار خود ادامه خواهد داد.

نینجا چند وقتی بود که فکر جدایی در سر داشت و در نهایت آن را عملی کرد. با توجه به گفته‌ی وی، این اقدام، آغازگر مرحله‌ی جدیدی در زندگی نینجا خواهد بود و او از این بابت بسیار هیجان‌زده است. وی در ادامه گفت که سرویس میکسر به او کمک خواهد کرد تا بتواند برای باری دیگر دلیل علاقه‌ی خود به استریم کردن را پیدا کند و در کل به درون‌بینی جدیدی دست یابد. نینجا ادعا دارد که این جابه‌جایی، تغییری در بازی و مدل موی او نخواهد گذاشت. وی اذعان داشت که همچنان به بازی Fortnite: Battle Royale می‌پردازد و تنها تفاوت، استریم بازی در سرویس میکسر خواهد بود.

توییچ در پیامی به جدایی نینجا اشاره کرد:

ما از تماشای نینجا در طی این‌ سال‌ها بسیار لذت بردیم و از موفقیتی که وی در این سال‌ها کسب کرد، بسیار خوشحال هستیم. برای وی بهترین‌ها را آرزو داریم و امیدواریم تا به موفقیت‌های بیش‌تری دست یابد.

در کل، شکی در آن نیست که نینجا یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین استریمرهای زمان حاضر بوده و حتی از نظر اخلاق کاری جزء بهترین‌های این حوزه است. به هر حال باید ببینیم که سرنوشت چه چیزی را برای وی در نظر گرفته و آیا او می‌تواند موفقیت خود را در میکسر تکرار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *