- دسته‌بندی نشده

نقش‌های ویژه‌ی جدید Red Dead Online معرفی شدند

نقش‌های ویژه‌ی جدید Red Dead Online معرفی شدند

بازی Red Dead Online با به‌روزرسانی بزرگ تابستانی خود نقش‌های ویژه را به بازی معرفی می‌کند.

راک‌استار (Rockstar) به تازگی جزئیات جدیدی از تغییرات بزرگ به‌روزرسانی تابستانی Red Dead Online را اعلام کرد. آن‌ها نقش‌های ویژه را با سه نقش اولیه‌ی شکارچی جایزه‌بگیر، مبادله‌کننده و یابنده به بازی معرفی خواهند کرد.

هر کدام از این نقش‌های ویژه‌، فراهم کننده‌ی یک تجربه‌ی بازی منحصر به فرد، درخت مهارت‌ها و ابزار مخصوص به خودشان هستند. شما می‌توانید تنها برروی یکی از این نقش‌ها تمرکز کنید یا به‌طور همزمان از هر سه آنها استفاده کنید.

شکارچی جایزه‌بگیر (The Bounty Hunter):

وظیفه‌‌ی شکارچی جایزه‌بگیر، پیدا کردن افراد تحت‌تعقیب و دستگیر کردن یا کشتن آنها براساس تصمیم‌های شما است. همچنین به خاطر وجود سیستم ماموریت‌های پویای بازی ممکن است دیگر بازی‌بازان تبدیل به هدف این شکارچی‌ها شوند.

با تجربه این نقش، شما به ابزار مناسبی همانند یک کمند (Lasso) تقویت‌شده برای اهداف قوی‌تر و مهارت‌های ردیابی پیشرفته دسترسی پیدا ‌می‌کنید.

مبادله‌کننده (The Trader):

کسب‌وکار محور اصلی نقش مبادله‌کننده است. این نقش به شما اجازه‌ی برپا کردن مغازه‌هایی در اردوگاهتان برای فروش گوشت و پوست حیوانات را می‌دهد. مبادله‌کننده‌ها همچنین توانایی فروش دیگر اجناس گران‌بها را دارند.

در این نقش شما به مرور زمان یک کمد اسلحه، دیگ خورشت و سگ‌های نگهبان برای محل کسب‌وکار خود را آزاد می‌کنید.

یابنده (The Collector):

یابنده‌ها در یافتن آیتم‌های باارزش مهارت دارند؛ از طلاها و جواهرات گم‌شده گرفته تا چیزهای منحصر‌به‌فردی همانند پیکان‌های خاص. ابزارهای یابنده شامل فلز‌یاب، دوربین‌های شکاری بهبود یافته و فانوس‌هایی برای اسب شما هستند.

جزئیات بیشتر این نقش‌ها و همچنین به‌روزرسانی تابستانی بازی در طول تابستان منتشر خواهند شد. شما همچنین می‌تواند بررسی بازی Red Dead Redemption ۲ را از گیمفا و از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *