- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی غربی بازی Digimon ReArise امسال منتشر خواهد شد

نسخه‌ی غربی بازی Digimon ReArise امسال منتشر خواهد شد

پس از انتشار بازی جالب Digimon ReArise برروی گوشی‌های هوشمند در کشور ژاپن، استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز از عرضه‌ی نسخه‌ی غربی این عنوان خبر داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص در ادامه با ما همراه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Digimon آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در گذشته عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Digimon ReArise نام جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی است که در سال ۲۰۱۸ برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در کشور ژاپن عرضه شد و مورد استقبال افراد زیادی هم قرار گرفت. سازندگان برای روایت یک داستان جذاب برای این بازی تلاش بسیاری داشته‌اند. جالب است بدانید که اکثر شخصیت‌های بازی در نسخه‌های گذشته نیز وجود داشتند و شاهد چند کاراکتر دیگر نیز برای آن هستیم. گفتنی است که استودیوی بندای نامکو وظیفه‌ی عرضه‌ی این بازی را برعهده دارد.

همان‌طور که سازندگان وعده داده بودند، نسخه‌ی غربی بازی Digimon ReArise پس از یک سال قرار است برای گوشی‌های هوشمند منتشر شود. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی مشخص نیست و اعضای بندای نامکو حرفی در این مورد نزده‌اند. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *