- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی سوم بازی Monument Valley دردست ساخت است

نسخه‌ی سوم بازی Monument Valley دردست ساخت است

استودیوی بریتانیایی آستو گیمز (Ustwo Games) به تازگی فعالیت خود بر‌روی قسمت سوم Monument Valley، مجموعه بازی‌های تلفن‌های هوشمند موفق این استودیو را اعلام کرد. آن‌ها این مسئله را از طریق انتشار توییتی مرتبط با استخدام یک کارگردان جدید با عموم به اشتراک گذاشتند.

محتوای این توییت عبارت است از:

ما کار بر‌روی Monument Valley 3 را آغاز کرده‌ایم! ولی از آنجا که فعلا برروی دو بازی جدید هیجان‌انگیز دیگر نیز کار می‌کنیم، ما به دنبال استخدام کارگردان جدیدی برای جهت‌دادن به مسیر توسعه‌ی خلاقانه‌ی این اثر هستیم. آیا شما می‌توانید آن فرد باشید؟

تیم آستو گیمز نسخه‌ی اول بازی Monument Valley را با طراحی و گرافیکی الهام گرفته از کارهای موزیس اشر (M. C. Escher) در سال ۱۳۹۳ منتشر کردند و با موفقیت چشمگیری روبه‌رو شدند. آن‌ها دنباله‌ی این بازی را نیز در سال ۱۳۹۶ منتشر کردند که شما می‌توانید از این نشانی نقد و بررسی آن را از گیمفا مطالعه کنید.

در حال حاضر اطلاعاتی بیشتری در مورد محتوای این بازی در دسترس ما نیست ولی بدون شک با توجه به سابقه‌ی استودیوی آستو گیمز ما می‌توانیم انتظار یک موسیقی متن بی‌نظیر، گرافیکی سورئال و تجربه‌ای دلچسب را داشته‌ باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *