- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Borderlands 3 از نرم‌افزار دنوو استفاده می‌کند

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Borderlands 3 از نرم‌افزار دنوو استفاده می‌کند

براساس اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی بازی Borderlands 3 در فروشگاه اپیک گیمز، به نظر می‌رسد بازی‌بازان و کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی باید خود را برای استفاده‌ی این بازی از نرم‌افزار دنوو آماده کنند.

بازی Borderlands 3 به طور حتم یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال است. بسیاری از هواداران مدت‌ها است که بی‌صبرانه منتظر فرارسیدن زمان انتشار این بازی تیراندازی و نقش‌آفرینی هستند. با این حال، کاربران رایانه‌های شخصی با مشکلات مختلفی روبه‌رو هستند. پیش از این تایید شده بود که فروشگاه اپیک گیمز از قابلیت پیش‌دانلود بازی پشتیبانی نمی‌کند و بازی‌بازان باید تا زمان انتشار بازی برای دانلود آن منتظر بمانند. خبر دیگری که امروز درباره‌ی این نسخه از بازی منتشر شده است به استفاده‌ی این بازی از نرم‌افزار دنوو مربوط می‌شود.

امروز شاهد به‌روز شدن صفحه‌ی این بازی در فروشگاه اپیک گیمز و اضافه شدن نام دنوو به این صفحه بودیم. بسیاری از ناشرین از این برنامه‌ برای حفاظت از بازی‌های خود استفاده می‌کنند. با این حال، با توجه به این که این نرم‌افزار فشار بالای به سخت‌افزار وارد می‌کند ولی در مقابل، بسیاری از بازی‌هایی که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند، به سرعت کرک می‌شوند، بسیاری از کاربران با استفاده از این نرم‌افزار برروی بازی‌ها مخالف هستند.

بازی Borderlands 3 در تاریخ جمعه، ۲۲ شهریور ماه سال جاری (مصادف با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی تا ماه آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز باشد. شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *