- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی جدید درایور کارت گرافیک انویدیا همراه با بهینه‌ساز بازی Control منتشر شد

نسخه‌ی جدید درایور کارت گرافیک انویدیا همراه با بهینه‌ساز بازی Control منتشر شد

نسخه‌ی پایدار درایور کارت گرافیک‌های انویدیا با شماره‌ی ۴۳۶٫۱۵ WHQL منتشر گشت. این نسخه از درایور انویدیا شامل بهینه‌سازهای مربوط به بازی Control می‌شود. اما ویژگی‌های این نسخه تنها به بهینه‌سازهای مورد نظر مربوط نشده و شاهد قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی برای ارتقاء سطح کیفی اجرای بازی‌ها و رفع مشکلات آن‌ها هستیم.

نسخه‌ی ۴۳۶٫۱۵ درایور کارت گرافیک انویدیا، بهینه‌سازی‌هایی را برای کارت‌های گرافیک انویدیا با معماری پاسکال برای اجرا بهتر بازی Control در دسترس قرار می‌دهد. همچنین این نسخه، مشکلات کرش کردن بازی‌ Forza Motorsport 7 را در سیستم‌هایی که از کارت‌های گرافیک چندگانه مانند لب‌تاپ‌ها و یا سیستم‌های که از دو کارت گرافیک با معماری مکسول (Maxell) و پاسکال (Pascal) همزمان استفاده می‌کنند، رفع می‌کند. همچنین برخی مشکلات در بارگذاری پیست‌های بازی Forza Motorsport 7 وجود داشت که در نسخه‌ی جدید درایور کارت گرافیک انویدیا رفع شده‌اند.

اما بهبود‌ها و بهینه‌ساز‌های این نسخه‌ی درایور کارت گرافیک انویدیا به موارد بالا ختم نشده و شاهد اضافه شدن موارد بسیار کاربردی هستیم. نسخه‌ی جدید کدک ویدئوی انویدیا با کد ۹٫۱ به نسخه‌ی ۴۳۶٫۱۵ اضافه شده است که ارورهای قابلیت NVENCODE انویدیا را رفع کرده و قابلیتی به نام CUStream را به کارت‌های گرافیک انویدیا اضافه می‌کند که عملکرد پیش پردازش ویدئوها را افزایش داده و فرمت‌های متنوع‌تر و بیشتری را به کاربر برای اجرا در دسترس قرار می‌دهد.

همچنین باگ‌های کدک H.264 MVC انویدیا رفع شده‌ و همچنین شاهد ارتقاء این کدک هستیم که در نتیجه باغث شده است تا از بار روند پردازش ویدئوها که برروی پردازنده‌ی مرکزی قرار دارند، کاسته شده و همچنین روند ضبط تصاویر و صداهای بازی‌ها نیز بهبود یافته‌اند. همچنین شاهد ۱۵ درصد بهبود عملکرد در روند اجرا و کدک ویدئوها و تصاویر در کارت‌های گرافیک با معماری پاسکال و همچنین پشتیبانی راحت‌تر از و رزولوشن ۸K در نسخه‌ی جدید هستیم. بروزرسان جدید کارت گرافیک انویدیا برخی بهبودها را نیز در بخش نورپردازی خصوصا نورپردازی در سطوح تخت که در گذشته به آرامی رندر و پردازش می‌شدند، به کاربران ارائه می‌دهد.

۴۳۶٫۱۵ WHQL در حال حاضر قابل دریافت از سایت انویدیا می‌باشد. این نسخه تنها با کارت‌های گرافیک حاضر در لیست زیر منطبق است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *