- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی بتای بازی Black Desert برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

نسخه‌ی بتای بازی Black Desert برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، نسخه‌ی دموی بازی منحصر به فرد و اکشن Black Desert برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و بازی‌بازان و کاربران می‌توانند به صورت رایگان، بخشی از این بازی خاص را قبل از عرضه‌ی رسمی آن تجربه کنند.

Black Desert به دلیل مبارزات و درگیری‌های خاص و منحصر به فرد خود به همراه جلوه‌های ویژه‌ی خیره کنند تا به الان محبوبیت زیادی در میان بازی‌بازان و کاربران پیدا کرده است. مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف و متنوعی در دسترس بازی‌بازان قرار دارند تا جست و جو و امکان کاوش را برای علاقه‌مندان ایجاد کنند. کلاس‌های گوناگونی نیز در بازی وجود دارند که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها، کلاس Ranger شناخته می‌شود. این کلاس در استفاده از تیر و کمان و دستکش‌های جادویی مهارت دارند. لازم به ذکر است که بهبودهای گرافیکی اعمال شده در بازی، حاصل همکاری شرکت سازنده با استودیوی سیلیکون (Silicon) است و همانطور که تا به الان در تصاویر و ویدئوی‌های این بازی مشخص شده، گرافیک بازی بسیار خیره کننده و فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

حال اخیرا، نسخه‌ی بتا یا همان آزمایشی بازی Black Desert منتشر شده که تا سه‌شنبه ۲۲ مرداد ماه سال جاری مصادف با ۱۳ آگوست ۲۰۱۹ در دسترس خواهد بود و بازی‌بازان و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی بعضی از قسمت‌های بازی بپردازند و با محیط و فضای بی‌نظیر آن آشنا شوند. طبق گفته‌های استودیوی سازنده، کسانی که نسخه‌ی بتای بازی را تجربه و پس از عرضه‌ی رسمی Black Desert آن را خریداری کنند، یک نوع حیوان اهلی تحت عنوان Sky Hawk را به صورت هدیه دریافت خواهد کرد.

بازی Black Desert مدتی است که برروی پلتفرم اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Black Desert در تاریخ پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ مصادف با ۲۲ آگوست ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد. همچنین امکان پیش خرید این بازی برای علاقه‌مندان وجود دارد و افرادی که بازی Black Desert را پیش خرید کنند، این امکان برای آن‌ها وجود خواهد داشت تا ۴۸ ساعت قبل از عرضه‌ی رسمی بازی، به تجربه‌ی این عنوان نقش آفرینی بپردازند.

تا به کنون بیش از ۲۰ میلیون کاربر در بازی Black Desert ثبت نام کرده‌اند و این اتفاق، از موفقیت بی حد و حصر این عنوان حکایت می‌کند. به نظر می‌رسد پس از انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Black Desert، این موفقیت بیش از پیش خواهد شد و توجه‌ی همگان را به خود جذب خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *