- دسته‌بندی نشده

میزان فروش کلی سری Borderlands به ۴۸ میلیون نسخه رسید

میزان فروش کلی سری Borderlands به ۴۸ میلیون نسخه رسید

همان طور که می‌دانید، کمتر از دو ماه دیگر به انتشار بازی مورد انتظار Borderlands 3 باقی مانده است. به تازگی، شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) در گزارش مالی سه ماهه‌ی جدید خود، میزان فروش کلی سری بازی‌های Borderlands را اعلام کرده است.

بر اساس گزارش منتشر شده، بازی Borderlands 2 تاکنون بیش از ۲۲ میلیون نسخه فروش داشته است. همچنین میزان فروش کلی این سری به ۴۸ میلیون نسخه رسیده است. این میزان فروش اعلام شده به این معنی است که این سری با فروش بسیار خوبی همراه بوده و انتظار می‌رود با عرضه‌ی نسخه‌ی سوم Borderlands، این میزان فروش به مقدار قابل توجهی افزایش یابد.

شرکت توکی گیمز (۲K Games)، اخیرا یک بسته الحاقی جدید برای Borderlands 2 منتشر کرده است که داستان آن را به نسخه‌ی سوم بازی متصل می‌کند. همچنین در کنار آن، نسخه‌ی Game of the Year Edition از شماره‌ی اول Borderlands عرضه شد. بدون شک، عرضه‌ی این دو عنوان تاثیر قابل توجهی در فروش کلی این سری داشته است و در عین حال نیز انتظارات را از بازی Borderlands 3 نیز بالا می‌برد.

بازی Borderlands 3 در روز جمعه ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین نسخه‌ی استیدیا در ماه نوامبر سال جاری میلادی عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *