- دسته‌بندی نشده

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Deus Ex: Human Revolution

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Deus Ex: Human Revolution

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای تابستانی داغ و خوبی را سپری کنید. با بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Deus Ex: Human Revolution رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

موسیقی‌های بازی Deus Ex: Human Revolution توسط Michael McCann ساخته شده‌اند. مطمئنا بسیاری از شما نام ایشان را به خاطر دارید زیرا Michael McCann ساخت موسیقی‌های بازی محبوب Splinter Cell: Double Agent را نیز به عهده داشت. یکی از ویژگی@هایی که رد ارتباط با Michael McCann می‌توان به آن اشاره کرد، تفاوت وی با دیگر آهنگ‌سازان دنیای بازی‌های ویدئویی است. بر خلاف آن‌ها که اصولا توجهی به سناریوی داستان بازی ندارند، مک‌کان برای ساخت موسیقی‌های بازی Splinter Cell: Double Agent، ابتدا ساعت‌ها وقت خود را صرف مطالعه‌ی سناریوی بازی کرد و سپس با درک کامل داستان بازی، قطعاتی مناسب را برای موسیقی‌های متن آن ساخت؛ قطعاتی که با تم مخفی کاری بازی هم‌خوانی بالایی داشتند و باعث شده تا مک‌کان نیز

پس از پروژه‌ی موفق مامور دوجانبه مک کان پیشنهاد سازنگان بازی Deus Ex: Human Revolution برای ساخت موسیقی‌های متن این بازی را پذیرفت. جالب است بدانید مک‌کان در مقایسه میان ساخت موسیقی‌های دو بازی مامور دوجانبه و Deus Ex: Human Revolution به این نکته اشاره کرد که کار ساخت موسیقی‌های دو جانبه به دلیل خطی بودن داستان بازی بسیار آسان و در عین حال به دلیل اینکه بازی Deus Ex: Human Revolution از داستان و گیم‌پلی غیرخطی بهره می‌برد، ساخت موسیقی‌های آن بسیار دشوار و چالش برانگیز بود. او به وسیله‌ی ترکیبی از سازهای الکترونیک، استفاده از گروه‌های کُر و صداهای انسانی، قطعاتی را خلق کرده که کاملا با داستان بازی و تم ترانشومانیسم آن هم خوانی دارد و حتی باعث شده تا این آهنگ‌ساز کانادایی، جایزه‌ی بهترین موسیقی اورجینال را دریافت کند و برای بسیاری از جوایز دیگر نیز نامزد شود.

شما می‌توانید موسیقی‌های متن بازی Deus Ex: Human Revolution را از طریق لینک‌های زیر دریافت کنید:

کیفیت Flac 16 bit

دانلود موسیقی‌های متن بازی Deus Ex: Human Revolution (حجم:۴۰۰ مگابایت)

فرمت Mp3 VBR:

دانلود موسیقی‌های متن بازی Deus Ex: Human Revolution (حجم:۹۰ مگابایت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *