- دسته‌بندی نشده

معمای باستانی | نقدها و نمرات Dry Drowning

معمای باستانی | نقدها و نمرات  Dry Drowning

همانطور که اطلاع دارید بازی Dry Drowning دیروز منتشر شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

کمپانی VLG ناشر عنوان Dry Drowning چند سالی است فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و براساس گفته‌ی تیم سازنده این کمپانی همواره قصد دارد عناوینی برای دستگاه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده طراحی کند. یکی از ایده‌آل‌های این کمپانی ساخت بازی‌هایی ماندگار برای انواع کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و موبایل است. VLG تا به امروز با همکاری و مشارکت با دانشگاه‌هایی که در زمینه‌ی ساخت بازی فعال هستند توانسته افتخارات زیادی را کسب نماید.

بازی Dry Drowning رمانی تصویری از سال ۲۰۶۶ است که در یک شهر خیالی در شمال اروپا روایت می‌شود. بازی‌باز باید معماهایی که از سری قتل‌های زنجیره‌ای و مرگبار یونان باستان الهام گرفته شده‌اند را حل کند و البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که بازی اقتباسی از داستان کارگاه فولی است. همانطور که در بالا هم اشاره داشتیم بازی به سبک ماجراجویی و واقعیت مجازی ساخته شده است. موسیقی در عناوین سبک ماجراجویی نقش مهمی دارد و تیم سازنده هم تلاش کرده تا بتوانند موسیقی با کیفیت متناسب با محیط در جریان بازی استفاده کند.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

۸٫۵/۱۰ : SpazioGames

روایت بازی بسیار خوب صورت گرفته است. رابطه‌ی بین شخصیت‌ها و افزایش رابطه‌ی بین آن‌ها در جریان بازی جذابیت را بسیار افزایش می‌دهد. هر انتخابی در بازی می‌تواند عواقب متفاوتی داشته باشد که همین مسئله هیجان را به مراتب افزایش می‌دهد.

۸/۱۰ : Cultured Vultures

ترکیبی از چندین عنصر که یک نتیجه‌ی نیمه بد ارائه می‌کند.

۷٫۵/۱۰ : Multiplayer.it

این عنوان تجربه‌ای محدود اما نسبتا سازگار به بازی‌باز ارائه می‌دهد.

۵/۱۰ : VideoGamer

Dry Drowning بسیار غیرواقعی و احمقانه است. بازی به شیوه‌ای مضحک شما را به خود جلب می‌کند. درواقع توسعه‌دهنده این تصمیم را داشته است.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Dry Drowning در تاریخ ۱۱ مرداد ماه (۲ آگوست) برای لتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *