- دسته‌بندی نشده

مدت زمان گیم‌پلی بازی GreedFall بیش از ۳۰ ساعت خواهد بود

مدت زمان گیم‌پلی بازی GreedFall بیش از ۳۰ ساعت خواهد بود

کمتر از یک ماه دیگر به انتشار بازی اکشن نقش‌آفرینی GreedFall باقی مانده و تاکنون اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر شده است. سازندگان این بازی وعده‌ی یک بخش داستانی غنی را داده‌اند که بر اساس تصمیمات بازی‌باز به پایان‌های خوب و بد منجر خواهند شد.

خانم جهن روسو (Jehanne Rousseau)، مدیر استودیوی اسپایدرز (Spiders)، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Escapist در مورد مدت زمان گیم‌پلی GreedFall، توضیحاتی را ارائه داد. وی گفت که فکر می‌کند حداقل مدت زمان گیم‌پلی بازی با در نظر گرفتن ماموریت‌های اصلی حدود ۳۰ ساعت خواهد بود که با اضافه شدن ماموریت‌های فرعی، این زمان بیش‌تر خواهد شد.

وی در این مورد اظهار داشت:

برخی از تسترها گفته‌اند که آن‌ها بازی را با گذراندن بخش بزرگی از ماموریت‌های فرعی در حدود ۴۰ ساعت انجام داده‌اند. آن‌ها گفته‌اند که اگر همه‌ی ماموریت‌ها را انجام می‌دادند، حدود ۴ الی ۵ ساعت به مدت زمان آن اضافه می‌شد. من فکر می‌کنم این موضوع به این بستگی دارد که شما تا چه حد در سیستم ساخت و ساز، اکتشاف و ماموریت‌های فرعی پیشروی می‌کنید، چرا که تعداد زیادی از آن‌ها در بازی وجود دارد. اگر شما فقط ماموریت‌های اصلی را انجام دهید، مدت زمان گیم‌پلی بازی کوتاه‌تر و حدود ۳۰ ساعت خواهد بود.

وی همچنین تایید کرد که GreedFall چندین پایان مختلف خواهد داشت و برخی از آن‌ها به پایان‌های خوب و یا بد منجر می‌شوند. روسو در ادامه اشاره کرد که آن‌ها می‌خواهند پایان‌های بازی پیچیده‌تر باشند و بر اساس تصمیماتی که بازی‌باز در طول بازی می‌گیرد، برخی از پایان‌ها منجر به نتایج خاکستری خواهند شد.

وی ادامه داد:

برخی از پایان‌ها توسط برخی افراد خوب و برخی دیگر بد به نظر خواهند رسید و من با این موضوع مشکلی ندارم. ما می‌خواهیم این پایان‌های مختلف به انتخاب‌های اخلاقی تحمیل شده از طرف ما تبدیل نشود.

بازی GreedFall در روز سه‌شنبه ۱۹ شهریور ماه سال جاری (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‎های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *