- دسته‌بندی نشده

فیل اسپنسر ساخت کنسول بعدی اکس‌باکس بر پایه استریم را انکار می‌کند

فیل اسپنسر ساخت کنسول بعدی اکس‌باکس بر پایه استریم را انکار می‌کند

با وجود اینکه شرکت مایکروسافت به صورت رسمی در رویداد E3 2019 از کنسول اکس‌باکس اسکارلت جزئیاتی را با طرفداران به اشتراک گذاشت اما دیگر شایعات مربوط به این کنسول هنوز وجود دارند و بسیاری از آن‌ها صحبت می‌کنند. اخیرا اما آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش اکس‌باکس شرکت مایکروسافت شایعه‌ی مربوط به ساخت کنسول نسل بعدی مایکروسافت بر اساس استریم را انکار کرده است.

پیش از مراسم E3 2019 شایعاتی مبنی بر ساخته شدن دو کنسول اکس‌باکس جدید از سونی شرکت مایکروسافت وجود داشت که البته پس از معرفی رسمی اکس‌باکس اسکارلت بسیاری از آن‌ها نامعتبر خوانده شده و به نوعی پایان یافتند. در چند وقت گذشته اما شایعات دیگری منتشر شده بود که حاکی از این بودند که این شرکت غربی قرار است با کمک‌گیری از سرویس xCloud کنسول نسل بعدی خود را بر پایه‌ی استریم بنا سازد. به تازگی آقای اسپنسر در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gamspot به صورت کامل این ادعا را رد کرده و گفته شرکت مایکروسافت برنامه‌های جداگانه‌ای برای xCloud دارد.

ما هم‌اکنون در حال کار برروی دستگاهی که تنها برای استریم باشد کار نمی‌کنیم. ما به تلفن‌های هوشمند شما به عنوان وسیله‌ی استریم بازی نگاه می‌کنیم و کنسول بازی نیز قرار است تا تجربه‌ی عناوین به صورت محلی را برای شما مهیا کند.

حال می‌دانیم که قرار نیست در نسل بعدی کنسول‌ها، شاهد دستگاه‌هایی وابسته به استریم باشیم که احتمالا شایعات مربوط به آن اینجا به پایان نمی‌رسند و ممکن است بعدها شاهد انتشار شایعات این چنینی بیشتری نیز باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *