- دسته‌بندی نشده

فهرست فروشگاه پلی‌استیشن | نبرد Minecraft و Grand Theft Auto V برای رسیدن به رتبه‌ی اول

فهرست فروشگاه پلی‌استیشن | نبرد Minecraft و Grand Theft Auto V برای رسیدن به رتبه‌ی اول

عملکرد فوق العاده و بی‌انتهای Minecraft و Grand Thief Auto V همچنان ادامه دارد. این دو بازی عظیم مدت‌هاست که در میان محبوب‌ترین عناوین فروشگاه پلی‌استیشن قرار دارند. اما در ماه آرام جولای، این دو از فرصت استفاده کرده و منطقه‌های آمریکای شمالی و اروپا را به سلطه‌ی خود در آوردند.

بازی جذاب و دوست داشتنی Minecraft موفق شد تا رتبه‌ی اول فروش در فروشگاه پلی‌استیشن را در آمریکای شمالی به دست آورد. از طرف دیگر، عنوان جهان باز بی‌نظیر راک‌استار گیمز (Rockstar Games) نیز توانست به صدر فهرست فروشگاه پلی‌استیشن اروپا برسد. جالب است بدانید که براثر رقابت بالای بین Minecraft و GTA V، هرکدام از این بازی‌ها رتبه‌ی دوم را در منطقه‌ی مخالف کسب کرده‌اند.

حضور Crash Team Racing Nitro-Fueled در رتبه‌ی سوم فروشگاه پلی‌استیشن اروپا نشان می‌دهد که این نسخه‌ی بازسازی شده‌ توانسته است تا حسابی اروپایی‌ها را راضی کند. اما ظاهراً آمریکایی‌ها ترجیح دادند تا در ماه جولای به سراغ عناوین دیگری بروند. به طور کلی، هیچکدام از بازی‌های منتشر شده در ماه جولای در این فهرست‌ها دیده نمی‌شوند؛ به جای این، لیست هر دو فروشگاه آمریکای شمالی و اروپا با عناوین تخفیف خورده‌ی تابستانی پر شده است. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 نمونه‌ی واضح تاثیر تخفیفات تابستانی است؛ این بازی موفق شد تا در ماه جولای در فروشگا‌ه‌های اروپا و آمریکا به ترتیب به رتبه‌های دهم و سوم دست پیدا کند.

در بخش بازی‌های واقعیت مجازی نیز شاهد تغییر خاصی نیستیم. Beat Saber باز هم قهرمان بی‌رقیب آمریکایی‌هاست و Blood & Truth نیز در اروپا پادشاهی می‌کند.

جهت مشاهده‌ی فهرست کامل فروشگاه‌های اروپا و آمریکای شمالی برروی نام آن‌ها کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *