- دسته‌بندی نشده

عناوین رایگان ماه سپتامبر سرویس اکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند.

عناوین رایگان ماه سپتامبر سرویس اکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند.

با وجود اینکه شرکت اکس‌باکس در طی چند ماه گذشته تمرکز اصلی خود را برروی سرویس Game Pass قرار داده، هنوز از ارائه‌ی بازی‌های رایگان در سرویس اکس‌باکس لایو گلد دست نکشیده است و امروز آن‌ها از عنوانین رایگان ماه سپتامبر اکس‌باکس لایو گلد رونمایی کردند.

عناوین اعلام شده برای اکس‌باکس وان عبارت‌اند از فصل اول عنوان Hitman که آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) با انتشار این بازی در سال ۲۰۱۶ نسل جدیدی از بازی‌بازها را با این مجموعه‌ی مخفی‌کار کلاسیک آشنا کرد و عنوان We Where Here، بازی معمایی مستقل ساخته‌ی توتال میهم گیمز (Total Mayhem Games). قابل ذکر است که عنوان Hitman برای تمام ماه سپتامبر و عنوان We Where Here در بازه‌ی ۲۴ شهریور تا ۲۳ مهر (۱۵ سپتامبر تا ۱۵ اکتبر) در اختیار بازی‌بازها قرار خواهند گرفت.

همچنین دو عنوان Tekken Tag Tournament 2، یکی از اسپین‌‌آف‌های مجموعه‌ی Tekken و Earth Defence Force 2050 از سری‌ بازی‌های محبوب ژاپنی EDF که در آن به مبارزه با فضایی‌های غول‌پیکری خواهید پرداخت به ترتیب در بازه‌های ۱۰ تا ۲۴ شهریور (۱ تا ۱۵ سپتامبر) و ۲۵ شهریور تا ۸ مهر برای صاحبان کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ و سرویس اکس‌باکس لایو گلد رایگان خواهد بود.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *