- دسته‌بندی نشده

علامت تجاری جدیدی از مجموعه‌ی Silent Hill ثبت شد

علامت تجاری جدیدی از مجموعه‌ی Silent Hill ثبت شد

بسیاری از طرفداران سبک وحشت بی‌صبرانه منتظر احیای مجدد مجموعه‌ی خاطره‌انگیز Silent Hill هستند و ممکن است به زودی این موضوع رنگ واقعیت به خود بگیرد. به نظر می‌رسد ماه پیش شرکت کونامی (Konami) یک علامت تجاری را در کانادا و از طریق اداره‌ی دارایی‌های معنوی کانادا برای بازی Silent Hill ثبت کرده است.

این علامت تجاری مربوط به مجموعه‌ی Silent Hill و شخصیت‌های متنوع آن می‌شود. همچنین این علامت تجاری درباره‌ی محصولات و خدمات نیز بوده که به معنی ارتباط آن با بازی‌های رایانه‌ای است. متن این علامت تجاری شامل: ارائه‌ی بازی‌های ویدئویی، ارائه‌ی بازی‌های رایانه‌ای، ارائه‌ی اطلاعات مربوط به بازی‌های ویدئویی، ارائه‌ی اطلاعات مربوط به بازی‌های رایانه‌ای، چینش، سازماندهی و رقابت در زمینه‌ی بازی‌های ویدئویی و چینش، سازماندهی و رقابت در زمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای می‌شود.

با این تفاسیر ممکن است به زودی شاهد نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Silent Hill یا بازگشت نسخه‌ای قدیمی از آن باشیم. در حال حاضر هدف از ایجاد این علامت تجاری مشخص نیست ولی قطعا آن‌ها ایده‌هایی را برای این مجموعه در سر می‌پرورانند و بایستی برای روشن شدن این موضوع تا انتشار اطلاعات رسمی از سوی شرکت کونامی صبر نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *