- دسته‌بندی نشده

شورش در کهکشان | نقدها و نمرات Rebel Galaxy Outlaw

شورش در کهکشان | نقدها و نمرات Rebel Galaxy Outlaw

بازی Rebel Galaxy Outlaw که پیش درآمد بازی Rebel Galaxy است که در سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود، بالاخره امروز در دسترس پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار گرفت. همزمان با عرضه این اثر نیز، شاهد انتشار نمرات و نقدهای آن از سوی منتقدین بوده‌ایم.

شما در Rebel Galaxy Outlaw در نقش یاقی قرار می‌گیرید که باید بدهی‌های خود را پرداخت کرده و در این بین نیز قاتل همسر خود را پیدا کند. به صورت کلی این اثر ترکیبی است از مجموعه‌ی Battlestar Galactica و Star Wars. حتی نمی‌توان شباهت شخصیت اصلی بازی یعنی Juno را با شخصیت Han Solo در مجموعه‌ی Star Wars انکار کرد. این اثر در حال حاضر در دسترس پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار گرفته و با استقبال خوب منتقدین نیز مواجه شده است. در ادامه شما را به مشاهده و بررسی نمرات این اثر دعوت می‌کنیم:

GameStar : 8/10

باید از سازندگان Rebel Galaxy Outlaw بابت سرویس‌ها و تنظیمات و قابلیت‌ها فراوانی که در این اثر قرار داده‌ان تشکر کرد.

IGN : 8/10

Rebel Galaxy Outlaw به خوبی ما را به دوره‌ی بازی‌ها سبک DogFight (نبردهای هوایی بین دو جنگنده) مانند Star Wars: X-Wing و Wing Commander: Privateer بازگرداند.

۴Player.de : 7.7/10

نقل قولی از آینده.

Gamers Heroes : 7/10

تمام کسانی که دوست دارند تا به یک جایزه‌بگیر فضایی تبدلی شوند، قطعا از Rebel Galaxy Outlaw لذت خواهند برد.

Millenium : 7/10

در یک جمله Rebel Galaxy Outlaw بسیار بهینه‌تر و بهتر از بازی قبلی است. اضافه شدن حالت دوربین سوم شخص و شخصی‌سازی عمیق سفینه‌فضایی توانسته است تا تجربه‌ی بازی را بسیار بهبود ببخشد.

Game Revolution : 7/10

سفر Juno درون Dodge Sector باعث شد تا چیزهای بیشتری را از بازی طلب کنم. امیدوارم با اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از ماد، بخشی از خلا‌ای که در بازی حس کردم کم شود اما برای ۲۹٫۹۹ دلار، به نظرم شاه بازی عالی هستیم و در وراقع بازی بیشتر از ارزش مالی خود به کاربر مختویات ارائه می‌دهد.

احتمالا تا پایان سال جاری میلادی شاهد عرضه‌ی این اثر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ باشیم. این اثر به مدت یک سال به صورت انحصاری در فروشگاه اپیک‌ گیمز (Epic Games) به فروش خواهد رسید و در سال ۲۰۲۰ برروی فروشگاه استیم (Steam) قرار خواهد گرفت. استودیوی دابل دمیج گیمز (Double Damage Games)، توسعه‌ی نسخه‌ی اکس‌باکس وان این اثر را نیز تائید کرد اما شاهد عرضه‌ی آن پس از عرضه‌ی نسخه‌های پلی‌اسیتشن ۴ و نینتندو سوییچ خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *