- دسته‌بندی نشده

شرکت ولو بابت لو رفتن شخصیت‌های جدید Street Fighter V عذرخواهی کرد

شرکت ولو بابت لو رفتن شخصیت‌های جدید Street Fighter V عذرخواهی کرد

مدتی پیش، نام برخی از شخصیت‌های جدیدی که قرار است در بسته‌ی الحاقی بعدی بازی Street Fighter V به این عنوان اضافه شوند، از طریق پلتفرم استیم لو رفته بودند. شرکت ولو امروز به صورت رسمی بابت رخ دادن این اشتباه از همگان عذرخواهی کرده است.

شرکت کپکام (Capcom) به احتمال بسیار زیاد قصد داشت شخصیت‌های جدید بازی Street Fighter V یعنی پویزن (Poison)، ای. هوندا (E. Honda) و لوسیا (Lucia) را در جریان مراسم EVO 2019 به صورت رسمی معرفی کند. با این حال، به لطف قرار گرفتن زود هنگام تریلر معرفی این شخصیت‌ها در صفحه‌ی مربوط به این بازی در فروشگاه استیم، این شرکت به تایید رسمی اضافه شدن این شخصیت‌ها به بازی بسنده کرد. اگر شما نیز از آن دسته از کاربران هستید که از لو رفتن بازی‌های و یا محتوای اضافی آن‌ها خوشحال نمی‌شوید، باید بدانید که شرکت ولو (Valve) تایید کرده که در حال بررسی این موضوع و انجام اقدامات لازم است تا چنین اشتباهی دوباره تکرار نشود.

شرکت ولو مطلبی را در صفحه‌ی مربوط به بازی Street Fighter V منتشر و تایید کرده است که لو رفتن شخصیت‌های جدید به دلیل «ناهماهنگی‌ در روند انتشار» رخ داده که باعث انتشار زودهنگام این تریلر شده است. شرکت ولو در کنار بیان این موضوع که «آن‌ها نیز طرفدار سری Street Fighter هستند»، بیان کرده که «شرایط پیش‌آمده بسیار تاسف‌بار و ناخواسته» بوده و در نهایت از طرفداران عذرخواهی کرده است. خوشبختانه شرکت ولو تایید کرده که «در حال انجام اقدامات لازم است تا جلوی رخ دادن چنین اشتباهاتی در آینده گرفته شود».

فارغ از این که بازی‌بازان نسبت به لو رفتن زودهنگام لیست شخصیت‌ها خوشحال یا ناراحت هستند، بیانیه‌ی شرکت ولو به توسعه دهندگان و ناشرین بازی‌ها اطمینان می‌دهد که آن‌ها آماده هستند تا جلوی انتشار پیش از موعد اطلاعات مربوط به بازی‌ها و محتوای جدید را بگیرند. البته این اولین باری نیست که شرکت کپکام و بازی Street Fighter V با این مشکل روبه‌رو می‌شوند. شخصیت Kage نیز اوایل امسال و پیش از معرفی رسمی لو رفته بود. با توجه به این که شرکت کپکام احتمالا علاقه‌ای به کسب یک سه‌گانه در این زمینه ندارد، امیدواریم دیگر شاهد چنین رخدادهایی نباشیم.

بازی Street Fighter V: Arcade Edition هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شخصیت‌های ای. هوندا، پویزن و لوسیا در تاریخ ۱۳ مرداد ماه سال جاری (۴ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. شما می‌توانید شخصیت مورد علاقه‌ی خود را به صورت جداگانه و به قیمت ۵٫۹۹ دلار خریداری کنید. علاوه بر این، خرید بسته‌الحاقی Summer 2019 Character Bundle به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار، تمامی این شخصیت‌ها را به صورت یک‌جا در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید برای آشنایی بیشتر، نقد و بررسی آن با عنوان «ج مثل جنگ‎جوی خیابانی | نقد‎ و بررسی بازی Street Fighter V» را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *