- دسته‌بندی نشده

شرکت وایرد پروداکشن ناشر بازی Those Who Remain خواهد بود + تریلر جدید

شرکت وایرد پروداکشن ناشر بازی Those Who Remain خواهد بود + تریلر جدید

بازی Those Who Remain در سال گذشته‌ی میلادی به طور رسمی توسط استودیو بازی‌سازی کمل ۱۰۱ (Camel 101) معرفی شد. حال بر اساس خبری جدید، شرکت وایرد پروداکشن (Wired Production) ناشر جدید این بازی خواهد بود.

Those Who Remain یک بازی در سبک ترس روان‌شناسانه است. این عنوان از سری بازی‌های Silent Hill الهام گرفته شده است. اتفاقات بازی در شهر کوچکی به نام Dormont جریان دارد و از جایی شروع می‌شود که شخصیت اصلی داستان پس از مصرف زیاد مشروبات الکلی خود را در جایی پیدا می‌کند. در حالی که شهر آرام و ساکت به نظر می‌رسد، اما چیزی ترسناک در زیر سطح شهر وجود دارد. در این بازی، می‌توانید انتخاب متفاوت و مختلفی داشته باشید که هر یک در داستان بسیار تاثیرگذار خواهند بود. به عنوان مثال شخصیت اصلی بازی برروی چالش‌ها و جزئیات موضوعاتی مثل قتل و خودکشی، خیانت و زورگویی تمرکز دارد.

به نظر می‌رسد این بازی از پتانسیل بالا و اتمسفر جالبی برخوردار باشد. این عنوان قرار است در رویداد گیمز‌کام سال جاری که به زودی برگزار خواهد شد، حضور داشته باشد.

بازی Those Who Remain برای عرضه برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است. تاکنون تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نشده است. همچنین تریلر جدید و کوتاهی از این بازی منتشر شده است که می‌توانید در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *