- دسته‌بندی نشده

شرکت اپیک بازه‌های زمانی تعیین شده در برنامه‌ی زمانی فروشگاه خود را حذف کرد

شرکت اپیک بازه‌های زمانی تعیین شده در برنامه‌ی زمانی فروشگاه خود را حذف کرد

به نظر می‌رسد عدم توانایی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در اضافه کردن ویژگی‌های جدید به فروشگاه خود در بازه‌ی زمانی وعده داده شده، این شرکت را بر آن داشته است تا تمامی بازه‌های زمانی مطرح شده در برنامه‌ی زمانی خود را به صورت کامل حذف کند.

اگرچه بیشتر انتقادها نسبت به فروشگاه اپیک گیمز به سیاست‌های این شرکت در زمینه‌ی انتشار انحصاری بازی‌ها مربوط می‌شود ولی بخش عظیمی از اعتراض‌های کاربران به عدم ارائه‌ی ویژگی‌ها و امکانات مناسب توسط این فروشگاه برمی‌گردد. علاوه بر عدم ارائه‌ی امکانات پایه و ابتدایی، فروشگاه اپیک گیمز نتوانسته است امکاناتی که فروشگاه استیم در سال ۲۰۰۴ ارائه کرده بود را نیز به کاربران ارائه کند. طبیعی است که این فروشگاه از زمان عرضه با بهبودهایی نیز روبه‌رو شده است. برای مثال، در مقایسه با روزهای نخست، حالا شاهد اضافه شدن قابلیت جست و جو به این فروشگاه هستیم. اگرچه شرکت اپیک گیمز پیش از این برنامه‌‌ی زمانی اضافه شدن این ویژگی‌ها به فروشگاه را ارائه کرده بود ولی تغییر جدید اعمال شده در این برنامه‌ی زمانی جالب و امیدوار کننده نیست.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت اپیک گیمز تا به این لحظه از زمان تعیین شده برای انتشار برخی از ویژگی‌ها عبور کرده است. با توجه به اخبار جدید منتشر شده از سوی شرکت اپیک گیمز، به نظر می‌رسد آن‌ها تمامی زمان‌های تعیین شده در برنامه‌ی خود را به طور کامل حذف کرده‌اند. این برنامه‌ی زمانی حالا تنها یک نگاه کلی به برنامه‌های آینده‌ی این شرکت برای فروشگاه خود را به شما ارائه می‌کند و دیگر خبری از زمان دقیق انتشار این ویژگی‌ها در آن نیست.

اگرچه هنوز هیچ چیز به طور حتم مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد نباید منتظر اضافه شدن ویژگی‌هایی مانند سبد خرید و لیست عناوین مورد انتظار (Whishlist) به این فروشگاه در آینده‌ی نزدیک باشیم. البته این که چنین ویژگی‌هایی تا چه میزان مهم هستند به نظر شخصی کاربران مربوط می‌شود. به هر حال، باید منتظر ماند و دید آیا شرکت اپیک گیمز می‌تواند با حفظ سیاست‌های مالی خود به توسعه‌ی فروشگاه خود ادامه دهد یا این‌ که قرار است در آینده شاهد ایجاد تغییرات اساسی در سیاست‌های این شرکت باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *