- دسته‌بندی نشده

شایعه: تاریخ رونمایی رسمی از کنسول پلی‌استیشن ۵ مشخص شد | زمستان سال جاری

شایعه: تاریخ رونمایی رسمی از کنسول پلی‌استیشن ۵ مشخص شد | زمستان سال جاری

بر اساس منبعی آشنا و معتبر در زمینه‌ی افشای اطلاعات یعنی ۴Chan، شرکت سونی قرار است کنسول پلی‌استیشن ۵ را در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی و به صورت رسمی معرفی کند که به طور دقیق‌تر، این مهم در زمستان سال جاری و در ماه فوریه رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت. اما این شایعه را نیز می‌توانید به‌ مانند دیگر شایعات تنها یک شوخی فرض نمایید ولی در کنار آن، این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که ۴Chan تاکنون اطلاعات بسیاری فاش کرده است که اکثر آن‌ها به واقعیت تبدیل شده‌اند.

لازم به ذکر است که این رونمایی تنها پیش‌غذای شرکت سونی (Sony) خواهد بود و آن‌ها تاس‌کباب را بعد از آن و در قالب نمایش‌های جدیدی از بازی‌های مورد انتظار Ghost of Tsushima و The Last of Us Part 2 سرو خواهند کرد. بر اساس این شایعه، رویدادی در تاریخ چهارشنبه، ۲۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۱۲ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) صورت می‌گیرد که نمایش‌هایی از عناوین بزرگ و کوچک را در بر خواهد داشت.

شرکت سونی در گذشته یک رویداد ویژه را در ماه فوریه و در سال ۲۰۱۳ میلادی برگزار کرد که در آن از کنسول پلی‌استیشن ۴ رسما رونمایی کرد. در نتیجه این موضوع احتمال صحت داشتن این شایعه را افزایش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *