- دسته‌بندی نشده

سی‌دی پراجکت: فروش Witcher 3 همچنان قدرتمند است

سی‌دی پراجکت: فروش Witcher 3 همچنان قدرتمند است

سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) در حال حاضر تمام تمرکز خود را برروی بازی Cyberpunk 2077 و پیش فروش آن معطوف کرده است، اما به نظر می‌رسد ساخته‌ی قبلی این استودیو یعنی Witcher 3: Wild Hunt همچنان فروش خوبی را دنبال می‌کند و حتی نسبت به سال گذشته نیز فروش بهتری را تجربه کرده است.

بر اساس گزارش مالی نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹ سی‌دی پراجکت رد، میزان فروش بازی Witcher 3 نسبت به نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸ کمی بیشتر بوده. بر اساس توضیحات پیوتر نیلووبویچ (Piotr Nielubowicz)،رئیس بخش مالی سی‌دی پراجکت رد، فروش Witcher 3 همچنان دارای تاثیر بسیار مثبت و قوی برروی کسب درآمد سی‌دی پراجکت رد گذاشته است. وی دلیل این فروش عالی را کیفیت بسیار بالای Witcher 3 اعلام کرد و افزود که قطعا شاهد فروشی قوی و مشابه را در سال‌های آینده شاهد خواهیم بود.

همچنین وی توضیح داد که ممکن است با توجه به گسترش و افزایش تعداد تیم‌های توسعه و در پی آن افزایش توان شرکت در تولید دو اثر بزرگ به صورت همزمان، طی مدت زمان نه‌چندان طولانی شاهد عرضه قسمت بعدی مجموعه Witcher باشیم. به لطف گسترش استودیوی سی‌دی پراجکت رد، شاهد بهینه‌سازی‌های بهتر، فعالیت‌های مالی بیشتر و البته کاهش میزان ریسک در کارهای مهم هستیم که باعث شده‌اند تا کارمندان راحت‌تر به انجام کارها و توسعه‌ی بازی‌ها به صورت حرفه‌ای بپردازند.

بازی Witcher 3: Wild Hunt در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد و نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر نیز در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ (۱۵ اکتبر ۲۰۱۹) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد که قطعا تاثیر بسیار مثبتی را برروی فروش این بازی می‌گذارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را با نام «این شکار وحشی» مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *