- دسته‌بندی نشده

سونی نسبت به آینده‌ی سری Sunset Overdrive مطمئن نیست

سونی نسبت به آینده‌ی سری Sunset Overdrive مطمئن نیست

در جریان مراسم افتتاحیه‌ی رویداد Gamescom 2019، خبر غافلگیر کننده‌ای از سوی شرکت سونی منتشر شد. این شرکت رسماً استودیوی اینسامنیاک گیمز را خریداری کرد و این استودیو به جمع استودیوهای فرست پارتی سونی خواهد پیوست. با توجه به پیوستن اینسامنیاک گیمز به سونی، موضوعی که بسیاری از بازی‌بازان در مورد آن کنجکاو هستند این است که آیا بازی Sunset Overdrive در آینده برای کنسول پلی‌استیشن نیز منتشر می‌شود یا خیر.

شاون لیدن (Shawn Layden)، مدیر استودیوهای فرست پارتی سونی، در مصاحبه‌ای با وب‌‌سایت Hollywood Reporter در رابطه با این موضوع گفت:

Sunset Overdrive تجربه‌ای فوق العاده برای استودیوی اینسامنیاک گیمز بود و آن‌ها تجارب بسیاری از ساخت این بازی کسب کرده‌اند. حقیقتا ما هنوز این آی‌پی را بررسی نکرده‌ایم. ما به کاری که آن‌ها در Spider-Man انجام‌ داده‌اند، علاقه‌مندیم و مطمئنا فرنچایزهایی به مانند Ratchet & Clank، از جمله فرنچایزهای حیاتی هستند که ما در حال حاضر برروی آن‌ها تمرکز داریم

به بیان ساده‌تر سونی هنوز بررسی نکرده که آیا آی‌پی Sunset Overdrive برای کنسول پلی‌استیشن ارزشمند خواهد بود یا خیر بنابراین هنوز تصمیمی در مورد این آی‌پی نگرفته است. در حال حاضر آن‌ها برروی دو فرانچایز مهم و محبوب اینسامنیاک یعنی Ratchet & Clank و Spider-Man متمرکز هستند. بنابراین احتمالا پروژه‌های بعدی آن‌ها، نسخه‌ی جدید این دو سری خواهد بود. شاید در آینده بازی Sunset Overdrive را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ ببینیم اما نه به این زودی‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *