- دسته‌بندی نشده

سونی حضور عناوین Death Stranding, Nioh 2 و Final Fantasy 7 Remake در Tokyo Game Show را تایید کرد

سونی حضور عناوین Death Stranding, Nioh 2 و Final Fantasy 7 Remake در Tokyo Game Show را تایید کرد

با نزدیک شدن به نمایشگاه Tokyo Game Show شرکت‌ها و استودیوهای مختلف به آرامی از برنامه‌های بزرگ خود برای این نمایشگاه رونمایی می‌کنند. در طی چند رو گذشته استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projek Red) حضور Cyberpunk 2077 و کپکام (Capcom) حضور عنوان جدید خود با نام Resident Evil Project Resistance را تایید کردند. حالا نوبت به سونی (Sony) رسیده است تا حضور عناوین Death Stranding، Final Fantasy 7 Remake و Nioh 2 در این مراسم را تایید کند.

هیدئو کوجیما در طی مراسم افتتاحیه‌ی Gamescom 2019 خود خبر حضور عنوان مورد انتظار Death Stranding در این نمایشگاه و انتشار تریلر گیم‌پلی جدیدی از آن را داده بود، حالا شرکت سونی نیز خبر وی را تایید کرد. علاوه بر عنوان Death Stranding، بازی‌های Final Fantasy 7 Remake، Nioh 2 و Call of Duty: Modern Warfare در غرقه‌ی Tokyo Game Show سونی حضور خواهند داشت.

همچنین در طی این نمایشگاه سونی یک کنفرانس با نام Playstation Presents Live Show TGS 2019 را برگذار خواهند کرد که در طی آن گیم‌پلی عناوین مختلفی به نمایش گذاشته خواهد شد. نمایشگاه Tokyo Games Show 2019 در تاریخ ۲۱ تا ۲۴ شهریور (۱۲ تا ۱۵ سپتامبر) برگذار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *