- دسته‌بندی نشده

ساخت یک بازی مبارزه‌ای توسط استودیوی رایت گیمز رسما تایید شد

ساخت یک بازی مبارزه‌ای توسط استودیوی رایت گیمز رسما تایید شد

پس از انتشار شایعه‌های مختلف، استودیوی رایت گیمز (Riot Games)، سازنده‌ی بازی محبوب و شناخته شده‌ی League of Legends، امروز رسما تایید کرد که برروی توسعه‌ی یک بازی مبارزه‌ای کار می‌کند.

این خبر امروز و در جریان مراسم EVO 2019 منتشر شد. آقای تام کنون (Tom Cannon)، موسس نمایشگاه EVO و از اعضای فعلی استودیوی رایت گیمز، این موضوع را شخصا تایید کرد. ایشان با گفتن این که «من می‌توانم تایید کنم که ما در استودیوی رایت گیمز برروی یک بازی مبارزه‌ای کار می‌کنیم»، شایعه‌های اخیر را تایید کرد.

اگرچه تاریخ تاسیس استودیوی رایت گیمز به سال ۲۰۰۶ برمی‌گردد ولی این استودیو تا به امروز برروی عنوانی به جز بازی League of Legends کار نکرده بود. این موضوع باعث شده بود تا کاربران و هواداران این استودیو با نام رایت گیمز شوخی کرده و بیان کنند که این استودیو به جای استفاده از واژه‌ی Games، باید از واژه‌ی مفرد Game استفاده کند.

متاسفانه آقای کنون هیچ اطلاعاتی درباره‌ی این بازی جدید را در اختیار ما قرار ندادند. در نگاه اول، شما حدس می‌زنید که با توجه به محبوبیت بالای بازی League of Legends، این بازی جدید نیز در دنیایی مشابه جریان دارد ولی این موضوع لزوما درست نیست. یکی از افرادی که ادعا کرده از روند ساخت این بازی اطلاع دارد، بیان کرده است که این بازی یک آی‌پی کاملا جدید بوده و هیچ ارتباطی به ساخته‌ی قبلی استودیوی رایت گیمز ندارد.

به هر حال، باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از سوی تیم سازنده بمانیم. البته با توجه به این نحوه‌ی اعلام خبر ساخت بازی و این موضوع که شایعه‌های مربوط به این عنوان مبارزه‌ای از مدت‌ها قبل مطرح شده بود، به نظر می‌رسد نباید برای شنیدن اخبار بیشتر از این بازی مبارزه‌ای جدید، زمان زیادی را منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *