- دسته‌بندی نشده

زمان مورد نیاز برای به اتمام رساندن Blair Witch مشخص شد

زمان مورد نیاز برای به اتمام رساندن Blair Witch مشخص شد

آخرین اثر استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) یعنی بازی Blair Witch در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۸ (۳۱ اوت ۲۰۱۹) در دسترس علاقه‌مندان سبک ترسناک قرار خواهد گرفت. با اینکه تصاویر و ویدئوهای بسیاری از این بازی در دسترس قرار دارند و کاملا هم نشان دهنده‌ی ترسناک بودن این عنوان هستند، با این‌حال برخی افراد کنجکاو هستند که چه میزان زمان برای به اتمام رساندن Blair Witch نیاز است.

بر اساس توضیحات سازندگان این اثر، مدت زمان به اتمام رساندن بازی برای هر بازی‌باز بر اساس نحوه‌ی انجام بازی، متفاوت هست اما به طوری میانگین و استاندارد، ۶ ساعت زمان برای به اتمام رساندن Blair Witch مورد نیاز است. همچنین سازندگان این بازی افزودند که با هربار تجربه‌ی این اثر، شاهد موارد جدیدی برای کشف خواهید بود که تکرار Blair Witch را جذاب خواهند کرد.

جنگل موجود در این بازی کاملا باز بوده و دست کاربران نیز برای گشت و گذار در آن بسیار باز است. با این حال به خود بازی‌بازان بستگی دارد که تنها خط و روند اصلی داستان را پیگیری کنند و یا اینکه برای پیدا کردن رازهای بازی، از راه‌ها و محیط‌های فرعی برای پیشبرد داستان استفاده کنند.

بازی Blair Witch در واقع بر اساس فیلمی به همین نام کهه در سال ۲۰۱۶ عرضه گشته بود، توسعه یافته است. این اثر به صورت در بخش گیم‌پلی، وام دار مجموعه‌ی Outlast است و باید دید که آیا می‌تواند به مانند این مجموعه‌، خود را در دل طرفداران سبک ترس و بقا جای دهد یا اینکه به مانند فیلم اصلی، شاهد اثری متوسط هستیم؟

Blair Witch در دسترس دارندگان کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *