- دسته‌بندی نشده

زمان برگزاری کنفرانس بعدی Stadia Connect مشخص شد

زمان برگزاری کنفرانس بعدی Stadia Connect مشخص شد

دیگر زمان زیادی تا آغاز فعالیت سرویس استریم بازی‌های شرکت گوگل یعنی استیدیا باقی نمانده است. این شرکت تا به امروز اطلاعات زیادی از این سرویس را در اختیار کاربران قرار داده است ولی سوال‌های زیادی هنوز بی‌پاسخ مانده‌اند. خوشبختانه انتظار برای دریافت اطلاعات بیشتر از سرویس استیدیا طولانی نخواهد بود. براساس اطلاعات منتشر شده، کنفرانس بعدی شرکت گوگل در خصوص سرویس استیدیا کم‌تر از دو هفته‌ی دیگر برگزار می‌شود.

شرکت گوگل امروز رسما اعلام کرد که کنفرانس بعدی Stadia Connect در روز ۲۸ مرداد ماه سال جاری (۱۹ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) برگزار می‌شود. این کنفرانس دقیقا یک ساعت قبل از مراسم افتتاحیه‌ی نمایشگاه گیمزکام (GamesCom)، یعنی راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه‌ی صبح به وقت ایران آغاز می‌شود. این کنفرانس از طریق کانال رسمی یوتیوب (YouTube) شرکت گوگل پخش خواهد شد.

متاسفانه شرکت گوگل هیچ اطلاعاتی از محتوای این کنفرانس را در اختیار ما قرار نداده است. به احتمال بسیار زیاد، باید منتظر معرفی بازی‌های جدیدی که از طریق این سرویس در دسترس قرار می‌گیرند، باشیم. البته با توجه به این‌که شرکت گوگل یک غرفه‌ی اختصاصی در مراسم گیمزکام در اختیار دارید، باید منتظر ماند و دید این شرکت چه برنامه‌ای برای هواداران تدارک دیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *